Шановні суб’єкти господарювання та мешканці приватного сектору!

Зимове прибирання території міста є дуже важливим аспектом в благоустрої нашого міста і в першу чергу має забезпечувати безпечний рух пішоходів та транспорту, збереження життя та здоров’я громадян.

Прибирання вулиць, тротуарів та інших міських територій в період снігопаду проводиться комунальним підприємством нашого міста, але прибирання на територіях прилеглих до об’єктів бізнесу, а також території установ, підприємств і організацій, здійснюється безпосередньо суб’єктами господарювання не залежно від форми власності.

Прибирання повинно здійснюватись негайно з початку снігопаду для запобігання накату.
До обов’язків суб’єктів господарювання входять наступні заходи:
- прибирання тротуарів, прилеглих до об’єктів бізнесу, від снігу і льоду та посипання їх піском;
- очищення дахів, водостічних труб, карнизів від льоду із забезпеченням заходів безпеки (встановлення огорож на тротуарах і негайне прибирання скинутого снігу та льоду).
Нагадуємо, що пісок заготовлюється суб’єктами господарювання до настання холодів самостійно. Посипання ожеледі столовою сіллю заборонено!
Щодо прибирання територій в приватному секторі, повідомляємо, що тротуари вулиць в районі приватної забудови прибирають домовласники в межах своїх домоволодіннь на прилеглій території. Прибраний сніг з тротуару згортається на край тротуару або в прилоткову частину вздовж доріг у вигляді снігового валу. Снігові вали розміщуються на відстані не більше одного метра від бордюру.
Забороняється формування снігових валів на перехрестях, зупинках громадського транспорту, в місцях в'їзду у двори та на прибудинкову територію, на територіях зелених насаджень, решітках зливоприймальних колодязів, контейнерних майданчиках для збору твердих побутових відходів.
Звертаємо вашу увагу, що за невиконання даних вимог згідно з ст. 152 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність – накладання адміністративних стягнень від 340 до 1360 грн. на фізичних осіб, від 850 до 1700 грн. на посадових осіб та фізичних осіб підприємців.
Стан прибирання території міста контролюється постійно діючою комісією з нагляду за дотриманням Правил благоустрою міста Первомайський, затвердженою розпорядженням міського голови від 26 лютого 2018 року.

Відділ житлово-комунального господарства

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)