В Центральній районній лікарні стартував проект «Майбутнє створюється зараз».

Проект реалізується в рамках Гранту, що надається Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України за підтримки Світового банку. Загальна вартість - понад 4 млн.грн.


Завданням проекту є створення умов для реабілітації фізичного, психологічного та соціального характеру як для ветеранів АТО, внутрішньо переміщених осіб, так і для всього населення міста Первомайський.
В фізіотерапевтичному відділенні уже розпочалися ремонтні роботи: проводиться перепланування кабінетів, виконуються демонтажні роботи, завезені будівельні матеріали.
Уже придбані сучасні тренажери, яких раніше не було в лікарні, прості та зручні у використанні, з м’якими сидіннями, які будуть використовуватись у фізичній реабілітації пацієнтів для відновлення рухів рук і ніг.
Медичний персонал задоволений такими змінами: «Сучасно обладнане відділення реабілітації, - підкреслює старша медична сестра Зоя Ткаченко, - допоможе пацієнтам швидше відновитись після оперативних втручань, кардіологічних недуг, інсультів та інших церебральних уражень».
Міський голова Микола Бакшеєв зазначив, що навіть найкращий медик не може лікувати без належного обладнання та приміщень, тому ми націлились на створення у нашій лікарні комфортних умов для лікарів та пацієнтів.

 

 


Ніна Харченко

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Контакти

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,
м.Первомайський, Харківська обл.,
Україна, 64102

 

 

За повного або часткового використання матеріалів посилання на сайт (для Інтернет-видань гіперпосилання) обов'язкове

 

Ми живемо в Україні!

БЮДЖЕТ УЧАСТІ

Відвідувачі

243439
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
162
307
4093
237568
6735
5442
243439

Ваш IP: 3.80.32.33
Server Time: 2019-01-17 13:34:31
Счетчик joomla