Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Планова технічна перевірка засобів оповіщення населення 16.01.19р.

Планова технічна перевірка засобів оповіщення населення 16.01.19р.

16 січня 2019 року о 14 годині 25 хвилин Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання елекросирени означає «Увага всім!». Почувши звуки електросирени, необхідно включити обласне телебачення або радіо (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц), прослухати інформацію, яку передають, і далі діяти відповідно до отриманих розпоряджень. Інформація передається протягом п’яти хвилин після подачі звукових сигналів.
Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.