Співпраця з GIZ триває

Опубліковано: Субота, 12 січня 2019, 13:29

У п’ятницю 11 січня 2019 року менеджер проекту GIZ «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» Рене фон Пронцзинскі та представники Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках робочої поїздки зустрілися з керівництвом міста та адміністрацією ЦРЛ, аби перевірити хід виконання ремонтних робіт в пологовому відділенні та міській бібліотеці.

Насамперед представники ознайомилися зі станом проведення робіт з реконструкції та ремонту зазначених об’єктів, обговорили поточні питання та пропозиції, які виникли , а також намічено шляхи їх вирішення.
Уже виконано повну заміну мереж водопостачання, водовідведення, електричних мереж. Санітарні кімнати облаштовано гарним кахлем, які будуть не тільки відповідать усім санітарно-гігієнічним нормам, а й мають охайний та приємний зовнішній вигляд.
«Капітальний ремонт пологового відділення – це надважливий проект не тільки для нашої громади, а й сусідніх районів, наголосив міський голова Микола Бакшеєв, - і наше завдання зробити усе можливе, для того, аби умови, у яких перебуватимуть мами й малюки були належними, комфортними, безпечними».