Звіт про роботу спостережної комісії виконавчого комітету Первомайської міської ради за 2018 рік

За минулий 2018 рік комісія провела 26 засідань, на яких були розглянуті питання, що входять до її компетенції, із яких – 2 на території Первомайської виправної колонії (№ 117) а саме:

організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання; сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених та створення належних умов для їх утримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та громадян; організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання; надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання;
Станом на 01 січня 2019 року розглянуто та узгоджено 57 поданнів начальника Первомайської виправної колонії №(117) щодо осіб умовно-дострокового звільнених від відбування покарання та 2 з яких про переведення засудженого з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю, щодо осіб які систематично злісно порушували вимоги встановленого режиму, не проявляли готовності до самокерованої соціально-правомірної поведінки.

Спостережною комісією, згідно наданого графіку проведення Первомайської виправної колонії Харківській області №(117), були здійснені виїзні засідання для проведення зустріч з засудженими, з метою надання усної допомоги та юридичної консультації. Проблемних питань щодо діяльності спостережної комісії не виникало. Порушень щодо дотримання прав засуджених з боку керівництва виправної колонії не виявлено. Скарг від засуджених не надходило. Також комісією були оглянуті місця мешкання засуджених, в блоках мешкання зроблені капітальні сучасні ремонти, в кімнатах відпочинку розміщений телевізор, розважальні ігри (шахи та шашки), в спальних кімнатах нові меблі. Якість харчування задовільна, реконструйовані старі котельні на сучасні та економічні.

Голова спостережної комісії                                     А.В. Орєхов

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)