Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Обережно крижані бурульки!

Обережно крижані бурульки!

Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель масово утворюються крижані бурульки. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих. Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але й навіть до загибелі людини.

Комунальне підприємство нашого міста проводить заходи щодо усунення крижаних утворень з багатоповерхових будинків але оскільки, на сьогодні, бурульки стали масовим явищем, впоратись лише силами КП «Жилсервіс» буде неможливо.

Щоб не стати жертвою крижаних бурульок з настанням потепління необхідно:

• по можливості, мешканцям верхніх поверхів, необхідно своєчасно збивати бурульки, які несуть потенційну небезпеку пішоходам та майну громадян, не чекаючи доки бурульки досягнуть неймовірних розмірів але при збиванні вжити необхідних заходів безпеки, аби уникнути травмування людей;
  • проходячи повз будинки необхідно переконатися у відсутності загрози падіння льодових наростів з їх карнизів;
  • не ходити під дахом будівель, а також під балконами, де навислі бурульки;
  • пішоходам не заходити за межі встановлених огорож, якщо такі встановлені, а в місцях їх відсутності самостійно звернути увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків;
  • проведіть роз’яснювальну бесіду із своїми дітьми, щодо їх пильності під час пересування житловими масивами міста, по дорозі до школи, або просто на прогулянці.

Пам’ятайте, що дотримання цих основних заходів безпеки та порад дозволить вам уникнути трагедії. Будьте пильними, бережіть життя!

Відділ житлово-комунального господарства

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)