Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Інформація по КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» з 18.02. по 22.02.2019 р.

A- A A+

В період з 11 по 18 лютого 2019 року у м.Харків відбувся короткотерміновий навчально-тематичний семінар з підвищення кваліфікації викладачів вокально – хорових дисциплін початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) Харківської області за темою:

«Академічна освіта та практика викладання вокально-хорових дисциплін в сучасних умовах розвитку мистецької початкової освіти», в якому взяла участь викладач КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» Мунтян Ірина Анатоліївна.

15 лютого 2019 року у приміщенні дитячої музичної школи №15 імені В.А.Моцарта відбулося семінарське заняття викладачів класу сольного та хорового співу мистецьких шкіл Харківщини за темою: «Специфіка роботи над вокальним звукоутворенням в класі хору та сольного співу» в якому взяла участь викладач сольного естрадного співу Крушеницька А.Є.
В період з 18 по 22 лютого 2019 року викладач фортепіанного відділу
Єрофеєва Н.В. проходить у м. Харків короткотерміновий навчально-тематичний семінар з підвищення кваліфікації викладачів класу фортепіано і концертмейстерів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) Харківської області за темою: «Професійна компетентність викладача фортепіано та концертмейстера в сучасних умовах розвитку мистецької початкової освіти».