Засідання виконавчого комітету 27 лютого 2019 р.

З планових питань “Про стан розгляду звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Первомайської міської ради за 2018 рік” та “Про стан виконавської дисципліни у роботі з документами у виконавчому комітету Первомайської міської ради за 2018 рік” доповідала в.о. начальника загального відділу Ірина Прилипко.

За інформацією доповідача за звітний період виконавчим комітетом отримано і видано 13826 документів (не враховуючи документів, отриманих і виданих безпосередньо самостійними управліннями та відділами виконавчого комітету), які з 01 січня 2018 року приймались та опрацьовувались тільки в системі електронного документообігу. Виконано і знято з контролю 3401 документа, 219 - знаходиться в стадії виконання. Відмічається збільшення документообігу за 2018 рік на 24%.

Усього протягом 2018 року до виконавчого комітету звернулося 2653 громадянина. У зверненнях було порушено 850 різноманітних питань, з них:

- комунальне господарство (42% від загальної кількості звернень);

- соціальна політика (16,8%): надання матеріальної допомоги, роз’яснення стосовно пільг;

- земельні відносини (11,2%): виділення, встановлення меж земельних ділянок та ін.

Потім було затверджено склад міської комісії по розгляду спірних питань, що виникають під час призначення житлових субсидій, державних соціальних допомог та пільг і порядк проведення перерахунків призначених субсидій.

Члени виконкому заслухали звіт спостережної комісії виконавчого комітету та схвалили проект міської Програми «Обдаровані діти» закладів освіти м.Первомайський на 2019-2021 роки.

На засіданні було затверджено розмір внесків за встановлення вузлів комерційного обліку теплової енергії по окремим будівлям та розмір внесків на 2019 рік за їх обслуговування.

Також була затверджена стартова ціна та умови продажу об'єкту приватизації – нежитлового приміщення, розташованого за адресою: Харківська область, м. Первомайський, 3 м-н, буд.33а.

Начальник юридичного відділу виконкому Олена Чернякова повідомила про легалізацію шляхом повідомлення щодо заснування «Вуличного комітету «Бажання втілювати мрії» вулиць Миру, Будівельна, Перемоги, Кільцева, Хлібна, Губкіна та провулків Миру та Хлібний, м.Первомайський, Харківської області».

Міський голова запропонував активніше проводити роботу по залученню населення приватного сектору для вирішення питань місцевого значення та створення ними органів місцевого самоврядування.

Також Микола Бакшеєв вважає, що потрібно підвищувати роль територіальної громади в прийнятті рішень, які будуть впливати на подальший розвиток міста.

На цей час потрібно, щоб громада прийняла рішення щодо можливої оптимізації шкільної мережі. Це питання наразі є в центрі серйозних дискусій з вчителями, батьками, місцевими депутатами та мешканцями міста.

До процесу реформування освіти Микола Бакшеєв планує залучити всі зацікавлені сторони, тому міський голова ініціював створення Громадської ради при виконавчому комітеті: «Ефективна комунікація, спілкування і залучення громади насправді є складним завданням, але воно є надзвичайно важливими для запобігання конфліктів у майбутньому і врахування інтересів всіх зацікавлених сторін.

Спільно ми зможемо правильно розставити акценти у питанні розвитку шкільної мережі».

В завершенні засідання міський голова Микола Бакшеєв коротко поінформував про поточні справи, над якими зараз працює міська влада.

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)