Учні гімназії відвідали Первомайську міську раду

Що таке ЦНАП і як він працює, як депутати приймають рішення, яку функцію виконує тепловізор, які шкільні предмети були найбільш улюбленими у міського голови?

Відповіді на ці та багато інших питань отримали учні Первомайської гімназізії №3 на екскурсії до міської ради.
Розпочалось знайомство з центру надання адміністративних послуг, де діти за допомогою начальника відділу-адміністратора Людмили Косінової з цікавістю записувались на прийом до спеціалістів центру та слухали іншу інформацію про діяльність ЦНАПу.
Потім в відділі економіки провідний спеціаліст сектору стратегічного розвитку та інвестицій розповіла про електронні прилади, які нещодавно отримала міська влада від товариства міжнародного співробітництва GIZ. Альона Кандиба продемонструвала відвідувачам реєстратор температури і вологості, лазерний далекомір та тепловізійний пірометр, який допомагає виявити втрати тепла в будинках і оцінити якість застосовуваних технологій і матеріалів.
Секретар міської ради Сергій Чемшит провів для гостей міні-сесію, наочно познайомивши дітей з тим, як проходить сесія міської ради, і як депутати приймають важливі для громади рішення.
Після звучання гімну, діти мали змогу, використовуючи пульти, по-справжньому проголосувати за питання, які для них були цікаві.
Ще один сюрприз чекав на них у малому залі засідань, де відбувались переговори з південно-корейською делегацією.
Міський голова Микола Бакшеєв запросив учнів до діалогу та відповів на всі їх питання.
Діти вручили міському голові свої малюнки та не відмовились від пропозиції Миколи Бакшеєва посидіти в його кріслі.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)