Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Досвід центру надання адміністративних послуг в м.Первомайський приїхали переймати представники новостворених ОТГ

Враховуючи значний досвід та здобутки керівництва Первомайської міської ради в процесі створення належних умов для отримання громадянами адміністративних послуг, 14 серпня на базі ЦНАП м.Первомайський було проведено захід по обміну досвідом для адміністраторів Нововодолазької ОТГ, Мереф'янської ОТГ, Лозівської ОТГ, Лозівської РДА.

Під час зустрічі керуючий справами Денис Коваленко зазначив, що в пріоритетах міської влади - максимально наблизити адмінпослуги, які надаються, до жителів міста, спростити процедуру їх отримання і підвищити їх якість: «Сподіваюсь, що наш досвід в цьому питанні стане незамінним і корисним у вашій роботі».

Начальник – адміністратор центру надання адміністративних послуг Людмила Косінова розповіла про організацію системи надання адміністративних та соціальних послуг у місті.

За її словами, кількість послуг, що надаються, постійно зростає, як і кількість звернень громадян. У Центрі надання адміністративних послуг у середньому фіксується понад 2800 звернень на місяць.
«У нас надається 142 види адміністративних послуг. Для цього задіяно 14 суб'єктів надання цих послуг. Для зручності громадян та оперативності в роботі ЦНАП були впроваджені сучасні електронні сервіси та кейс «Мобільний офіс».

Центр адаптовано для обслуговування людей з інвалідністю. Ми орієнтуємося на потреби відвідувачів, працюємо шість днів на тиждень, без обідньої перерви. У нас все доступно і відкрито», - зазначила Людмила Косінова.

Для команди центру надання адміністративних послуг в м.Первомайський важливо, щоб відвідувачі не просто отримати потрібний документ, але й отримати його вчасно, якісно, за зрозумілою процедурою. Наразі це є ключовим завданням ЦНАП.

Захід організувала Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг за підтримки Харківської обласної адміністрації з метою обміну досвідом кращих практик щодо організації надання якісних адміністративних послуг в громадах Харківської області, які прагнуть створити належні ЦНАП.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)