Підсумки відкритої першості міста та району з футболу та традиційний футбольний турнір «За Кубок Мера»

Протягом трьох з половиною місяців по вихідним на стадіонах «Хімік» та «Колос» відбувалась спортивна боротьба між 6-ма колективами, які виборювали звання кращої команди Первомайщини.

Це команди: «Медик» м.Первомайський, «Колос» с.Троїцьке, «Тандем» с.Грушино-Ржавчик , «Агрогенерейшин» с.Закутнівка, «Локомотив ТЕРРА-Червоне, «ДЮСШ» м.Первомайський. За період всього чемпіонату було зіграно 17 ігор.
За підсумками першості місця розподілилися наступним чином:
3-є місце посіла команда «Медик», капітан Сергій Шевченко ;
2-е команда «Тандем», капітан Сергій Голубенко;
чемпіонами стали команда «Колос», капітан Андрій Костін.
Кращі бомбардири :
Лисенко Олександр – «Колос», 22 м’ячі;
Тимошенко Максим – «Тандем», 14 м’ячів;
Удовіченко Іван - «Агрогенерейшин», 12 м’ячів;
Муханов Володимир - «Тандем», 10 м’ячів.
Міським головою Миколою Бакшеєвим були вручені грамоти, кубки, окремі призи та премії:
кращий бомбардир – Лисенко Олександр,
кращий воротар – Бондарєв Віталій,
кращий гравець – Бабін Дмитро,
кращий суддя – Пономаренко Євгеній,
кращий арбітр – Агафоненко Віктор.

Сезон завершився футбольним турніром «За Кубок Мера».
В фінальній грі зустрілися команди «Колос» (с.ТроЇцьке) та команда «Агрогенерейшин» (с.Закутнівка). З рахунком 7:1 команда «Колос» стала володарем Кубка мера.

«Наступного літа команди чекатиме новий не менш цікавий та насичений футбольний сезон і змагання обов’язково стануть традиційними», - відмітив міський голова Микола Бакшеєв.
Ігри відбувалися за підтримки міського голови та КУ «Спорт для всіх».

Ніна Харченко

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»