«Бюджет участі» 2019 р. у місті Первомайський отримав 31 проектну пропозицію!

30 вересня завершився прийом проектних пропозицій на конкурс «Бюджету участі». У цьому році на розгляд Координаційної ради було надано найбільшу кількість проектних заявок.

Вчора, 10 жовтня, в Первомайській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань Бюджету участі (громадського бюджету) щодо розгляду проектних пропозицій 2019 року для допуску їх до голосування під головуванням першого заступника міського голови А.В.Орєхова. Також було розглянуто питання дотримання в проектних пропозиціях умов, визначених Положенням про громадський бюджет. Розпорядники коштів детально опрацювали кожен проект та надали обґрунтувані висновки.
Серед пропозицій, які можуть бути реалізовані за кошти міського бюджету (на загальну суму 250 тис. грн.) наступні:
- придбання інтерактивного сенсорного столу в дитячу бібліотеку, який наповнений навчальними та ігровими программами;
- інсталяція історії вбрання Первомайщини, за допомогою манекенів в міському краєзнавчому музеї;
- створення ХАБу «Відкрита майстерня»;
- створення елементів ролердрому та інші цікаві пропозиції.
Частину проектів, які потребують доопрацювання, повернено авторам для внесення коректив. З усіма проектними пропозиціями після їх перевірки на відповідність, можна буде ознайомитись на офіційному сайті Первомайської міської ради.
Голосування за проекти розпочнеться 21 жовтня 2019 року у ЦНАПі та в режимі он-лайн. Відео з інструкцією щодо голосування за проекти можна переглянути на сайті Громадського бюджету https://pervom-budget.e-dem.in.ua/#/
Долучайтесь!

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»