Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - ЦНАП в м.Первомайський отримав нові меблі та офісне обладнання

ЦНАП в м.Первомайський отримав нові меблі та офісне обладнання

Центр надання адміністративних послуг при виконавчому комітеті Первомайської міської ради був відібраний серед 246 заявок ЦНАПів по всій Україні та став учасником другої фази впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

Програма розрахована до 2020 року, завдяки її втіленню центр надання адмінпослуг нещодавно отримав технічну допомогу на загальну суму 1356 євро: робочий стіл для відвідувачів, крісла офісні поворотні (13 шт.), вазони для квітів (6 шт.), шафа для інвентаря, сповивальний стіл.
Матеріальна підтримка Програма "U-LEAD з Європою" фінансується спільно з Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією й підтримує реформу децентралізації та її секторальні напрямки.