Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Звіт про роботу установ міста станом на 06.12.2019 року

Звіт про роботу установ міста станом на 06.12.2019 року

Заміна запірної арматури – 2шт. та трубопроводу водопостачання 3,5м.п. вул. Світанкова 4-;

Виконано 38 заявок з ремонту сантехнічного обладнання від населення та прочищено 169м.п. зливових та каналізаційних труб.

Ремонт сходів входу у під’їзд – ½-24-4п;

Частковий ремонт штукатурного покриття під’їзду – ½-58, ½-10.

Поточний ремонт піддашку входу в під’їзд – 6-25-1п, 6-24-2п, вул. Спортивна 8А.

Скління вікон під’їздів – 3 мкр-н, 4 мкр-н, вул. Світанкова – 65 м2.

Виконувались роботи з ремонту та обстеження комунального штучного освітлення: пр-т. 40 років Перемоги, 4-15,5.

Обстеження та ремонт ліній зовнішнього штучного освітлення міста.

Виконано 14 ремонтних заявок по енергетичній службі від населення та проведені планово профілактичні роботи систем електропостачання багатоповерхових будинків: 3-2, ½-54, 6-8.

Прибирання та розчищення доріг та тротуарів міста від снігу та інші роботи.

Заступник начальника ВЕВ Олексій Гриценко

ЗВІТ відділу культури і туризму виконавчого комітету Первомайської міської ради за період з 30.11.2019-05.12.2019 року

29-го листопада працівники Палацу культури «Хімік» брали участь у семінарі-практикумі на тему «Відновлення традиційного весільного обряду Слобожанщини», який відбувся в приміщенні Комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтв» (м. Харків).

29 листопада в хабі «КОМОРА» відбувся перегляд фільмів репертуару Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини DocudaysUA.

Також, 29 листопада, на базі Первомайської ЦБС проведено засідання літературно-поетичного клубу «Тепло».

У суботу, 30-го листопада, на головній сцені Палацу культури «Хімік» святково відкрився новий театральний сезон. Для режисера-постановника, керівника народного театру «Сучасник» Наталі Денисової він став 10-м ювілейним відкриттям. Традиційно бралв участь і народний театр «Зеркало+» режисер-постановник Тетяна Денисова. Керівники колективів привітали усіх з відкриттям театрального сезону та провели обряд посвячення новачків в актори.

3 грудня до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом в центральній міській бібліотеці спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проведені інтерактивні ігри з учнями старших класів.

Розпочата робота фахівцями Первомайського краєзнавчого музею з виготовлення захисного ковпаку та тумби для макету Олексіївської фортеці, який був створений завдяки реалізації громадського проекту бюджету участі «Первомайщина - територія історичної спадщини», за який проголосувало більшість жителів нашого міста, і найголовніше, завдяки ентузіазму і величезній кропіткій праці автора проекту Людмили Федорченко, а також співробітників музею і багатьох помічників, як дітей, так і дорослих.

Начальник відділу культури і туризму Ольга ПАВЛОВА