Партиципуймося, бо ми того варті!, або чому ми увійшли в Асоціацію учасницького розвитку громад?!

Для декого слово «партиципація» ще є щось незвідане, але то не для нашого міста! Партиципаторні практики, які є інструментом та можливістю взаємодіяти «владі» і «громаді», давно не нові для Первомайського. Завдяки ним Первомайська міська рада котрий рік поспіль успішно реалізує проєкти «Громадського бюджету».

І Асоціація учасницького розвитку громад стає ще одним інструментом для зміни «правил гри» та переконує громадськість впевнено заявляти про свої інтереси та їх реалізовувати.
Так, 11 січня 2020 року в м. Дніпро відбулись установчі збори, де було прийнято рішення про створення нової Асоціації учасницького розвитку громад. Також, семи учасниками-засновниками, серед яких наше місто Первомайський, було затверджено статут, обрано голову та членів правління, призначено виконавчого директора, обговорено цілі і завдання.
Мета організації - обмін досвідом та думками не лише громади та влади в окремих містах, а і обмін між членами Асоціації. Сама ідея створення Асоціації партиципативних громад уже дуже зацікавила зарубіжних партнерів, які із задоволенням теж будуть обмінюватися з нами досвідом та переймати наш.
Засновники Асоціації: м.Первомайський, м. Енергодар, Сєвєродонецьк, Широківська ОТГ, Нововодолазька ОТГ, Чернігівська ОТГ і Томаківська ОТГ.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»