Здорова громада - Ефективна медицина!

Не зважаючи на похмуру погоду, сьогодні, 14 січня в приміщенні малої зали виконавчого комітету Первомайської міської ради відбувся Форум громади щодо участі у конкурсі субпроєктів в рамках проєкту УФСІ «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)».

На заході, який проводила профільний заступник міського голови Ніна Харченко, було зроблено акцент на розвиток первинної ланки медицини міста.
Також, в Форумі взяли участь: перший заступник міського голови Антон Орєхов, секретар міської ради Сергій Чемшит, керуючий справами Денис Коваленко, голова Первомайської районної ради Володимир Татаренков, головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Первомайський центр первинної медико–санітарної допомоги» Раїса Горячок, головний лікар КНП «Первомайської ЦРЛ» Іван Панарін, представники громадських організацій ради ветеранів міста та «Первомайське Об’єднання «Союз Чорнобиль Україна», працівники медицини і виконавчого комітету міської ради та небайдужа громадськість міста.
В результаті конструктивної дискусії учасників Форуму, було прийнято рішення щодо участі міста Первомайський у субпроєкті з питання термомодернізації будівлі, де знаходиться Комунальне некомерційне підприємство «Первомайський центр первинної медико–санітарної допомоги». Також, на заході було обрано членів Партнера з впровадження відповідного субпроєкту, до складу яких увійшли представники медичних закладів, виконавчого комітету та громадськості міста. Сподіваємося, що ми виграємо конкурс, що стане ще одним кроком в реалізації пріоритетних напрямків міського голови, бо здорова громада - Ефективна медицина!
Довідкова інформація:
Український фонд соціальних інвестицій, що діє на підставі постанови Кабінету Міністрів України № 740 від 28.04.2000 оголошує конкурс субпроєктів, метою яких є зміцнення центрів первинної медичної допомоги. Конкурс проводиться у рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Покращення первинної медицини у сільській місцевості (УФСІ VIІ)», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»