Мити руки, носити респіратори та провітрювати приміщення

Як місто готується до можливої появи китайського коронавірусу? Про ризики, симптоми хвороби та заходи реагування йшлося на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулось 5 лютого у виконавчому комітеті. Це питання обговорювали головуючий на засіданні перший заступник міського голови Антон Орєхов з запрошеними фахівцями.

Головний лікар КНП «Первомайська центральна районна лікарня» Іван Панарін відповів на всі питання.
Після цього перейшли до більш реальних загроз. Розповідаючи про ситуацію та заходи запобігання розповсюдження ГРВІ на території міста, Іван Панарін сказав, що в місті немає критичних цифр по рівню захворюваності. Хворі звертаються, але в лікарню госпіталізують тільки з ускладненнями після застуди.
Начальник відділу освіти Аліна Садченко привела інші дані про стан захворюваності по освітнім закладам. Тут цифри відрізнялись, і спираючись на них, епідпорог в ліцеях було перевищено: «Дані не збігаються, тому що не всі учні звертаються до лікарні. – пояснює Аліна Садченко. - Ми орієнтуємось на відвідуваність закладу. Батьки пишуть пояснювальну записку, що дитина захворіла, ми приймає це за поважну причину і беремо до уваги».
Антон Орєхов вважає, що потрібно до п’ятниці цього тижня моніторинг захворюваності серед дітей продовжувати, і якщо ситуація не покращиться, продовжити карантин ще на тиждень, щоб запобігти ускладнень.
Микола Бакшеєв запропонував провести інформаційну кампанію, щоб розповісти первомайцям про профілактику грипу і застуди та навчити, що робити, коли всі навколо хворіють.
Далі на комісії було заслухано начальника Первомайського РВ ГУ ДСНС у Харківській області В’ячеслава Ільїна, який повідомив про протипожежний стан будинків барачного типу по вулицях Комунальна, Кільцева та Будівельна. Головна проблема тут, вважає В’ячеслав Ільїн, в відсутності нормального водопостачання. В випадку пожежі – нема чим гасити полум’я, будинки горять як сірники. Микола Бакшеєв запитав, чи вистачає техніки для підвозу води? З’ясувалось, що дефіціту спецтехніки в відділі немає.
Серед проблем начальник відділу назвав захаращеність непотребом та сміттям вулиць та будівель; тимчасові та пошкоджені електромережі, відсутність вказівників номерів будинків, пожежну небезпеку пічного опалення. Всі ці пункти було вирішено опрацювати разом з відповідними службами, залучивши вуличні комітети.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»