Коли мудрість перемагає самотність

Секрет активного довголіття та позитивного налаштування на життя знають учасники групи «Здоров’я». І це не віртуальна група у Facebook, а сама що не є справжня спільнота людей, закоханих у життя. ЇЇ учасницям від 58 до 83 років.

Група діє на базі палацу культури «Хімік» уже більше 30 років. Майже всі ці роки керувала нею Ніна Іванівна Ликова, яка і тепер в свої поважні 83 роки відвідує заняття на рівні з усіма. Нещодавно керівництво групою прийняла Антоніна Григорівна Костинська, на заняттях якої нам вдалось побувати. Жінки займаються різними видами гімнастики: дихальною, судинною, суглобовою, точковим масажем.

Коли фільмуєш цих чудових, з рум’янцем на щоках від вправ, прихильниць здорового способу життя у самої з’являється добра посмішка. І твій не найкращий день, стає світлим від позитива, який вони випромінюють.

Тут завжди дружно і комфортно для спілкування. Група разом не тільки під час фізкультурних вправ. Учасниці збираються і на Новий рік, і на 8 березня. А ще завжди поздоровляють з днем народження, ювілеями, готуючи авторські вітання. Пишуть вірші, переробляють улюблені пісні і ходять разом на вистави та концерти.

А ще вони говорять, що з роками з’являється мудрість, яка допомагає побороти самотність і не зачинитись у своїй квартирі наодинці з телевізором.

Сьогодні їх 35. Цікавих, активних, які визнають тільки один культ – культ гумору, веселощів і гарного настрою.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»