СКЛАД ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

Комісія з питань депутатської діяльності,

етики та місцевого самоврядування:

Голова комісії:

1. Ісмаілов Мааріф Огтай огли - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

Члени комісії:

2.Чемшит Сергій Олександрович -  від Первомайської міської  організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3. Мироненко Олена Іванівна - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

4. Доценко Анатолій Микитович - від Первомайської міської партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»

5. Платухін Олександр Георгійович - від Первомайської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Харківської  області.

Комісія з питань бюджету, фінансів та комунальної   власності:

Голова комісії:

1. Ясинський Олександр Іванович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Члени комісії:

2. Цимбалов Роман Іванович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3. Логвиненко Олексій Олександрович - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

4. Бакаєв Микола Іванович - від Первомайської міської партійної організації політичної  партії «НАШ КРАЙ»

5. Спіров Іван Миколайович - від Первомайської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Харківської області

6. Пирожок Олександр Іванович - від Первомайської міської організації політичної партії «Волонтерська партія України»

Комісія з питань економічного розвитку та промислового комплексу:

Голова комісії:

1. Полянська Тетяна Володимирівна - від Первомайської міської партійної організації політичної  партії «НАШ КРАЙ»