СКЛАД ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

Комісія з питань депутатської діяльності,

етики та місцевого самоврядування:

 Голова комісії:

1. Ісмаілов Мааріф Огтай огли - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

Члени комісії:

2.Чемшит Сергій Олександрович -  від Первомайської міської  організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3. Мироненко Олена Іванівна - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

4. Доценко Анатолій Микитович - від Первомайської міської партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»

5. Платухін Олександр Георгійович - від Первомайської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Харківської  області.

 


Комісія з питань бюджету, фінансів та комунальної   власності:

 Голова комісії:

1. Ясинський Олександр Іванович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Члени комісії:

2. Цимбалов Роман Іванович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3. Логвиненко Олексій Олександрович - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

4. Бакаєв Микола Іванович - від Первомайської міської партійної організації політичної  партії «НАШ КРАЙ»           

5. Спіров Іван Миколайович - від Первомайської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Харківської області

6. Пирожок Олександр Іванович - від Первомайської міської організації політичної партії «Волонтерська партія України»

 


Комісія з питань економічного розвитку та промислового комплексу:

Голова комісії:

1. Полянська Тетяна Володимирівна - від Первомайської міської партійної організації політичної  партії «НАШ КРАЙ»

Члени комісії:

2. Бурнаєв Сергій Геннадійович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3. Потапов Микола Васильович - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

4. Удовенко Роман Володимирович - від Первомайської міської організації партії «Відродження»    

5. Гольденберг Михайло Вікторович - від Первомайської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Харківської області

6. Теплицький Сергій Леонідович - від Первомайської міської організації політичної партії «Соціалісти»

 


Комісія з питань житлово-комунального господарства,

благоустрою, екології та земельніх відносин:

Голова комісії:

1. Цимбалов Іван Олексійович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Члени комісії:

2. Гоженко Олег Вікторович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3. Мітрохін Валерій Михайлович  - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

4. Логвиненко Олександр Олексійович - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

5. Шаповалов Олексій Олександрович - від Первомайської міської партійної організації політичної  партії «НАШ КРАЙ»

6. Ільїн Сергій Олександрович - від Первомайської міської  організації політичної партії «Волонтерська партія України»

 


Комісія з питань соціально-культурного розвитку:

 Голова комісії:

1. Рарог Світлана Василівна  - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Члени комісії:

2. Фендриков Федір Володимирович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3. Татоян Армен Мілітонович - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

4. Клочкова Яна Олександрівна - від Первомайської міської партійної організації політичної  партії «НАШ КРАЙ»

5. Барабан Юрій Васильович - від Первомайської міської організації політичної партії «Соціалісти»

 


 Комісія з питань законності та правопорядку:

Голова комісії:

1. Петренко Володимир Петрович - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

Члени комісії:

2. Ковирін Олександр Володимирович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3. Балобанова Людмила Василівна - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

4. Павленко Ніна Петрівна - від Первомайської міської партійної організації політичної  партії «НАШ КРАЙ»

5. Охапкін Андрій Валерійович - від Первомайської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Харківської області

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Контакти

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,
м.Первомайський, Харківська обл.,
Україна, 64102

 

 

За повного або часткового використання матеріалів посилання на сайт (для Інтернет-видань гіперпосилання) обов'язкове

 

Ми живемо в Україні!

м.Первомайський 

Відвідувачі

110718
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
5
129
1049
108823
2594
8012
110718

Ваш IP: 54.81.166.154
Server Time: 2017-08-20 03:19:01
Счетчик joomla