Список депутатів Первомайської міської ради 7 скликання по мажоритарним округам

№ окр

П.І.Б. депутата

Адреси в межах округу

  1

Охапкін Андрій Валерійович

 ВулиціСиваська,Роза,Пристанційна,Призаводська, Набережна, Гірська, Зеленогірська, Колгоспна, Лихачовська, Олексіївська, Губкіна, Підстанційна, Будівельна, Провулки: Олексіївський, 869 км, 870 км

2

Чуб Тамара Григорівна

 Вулиці: Кільцева, Крупської, Миру, Перемоги, Сінна, Кооперативна, ПершогоТравня, Провулки:Крупської, пров.Миру .

 3

Платухін Олександр Георгійович

 Вулиці:.Залізнична,Комунальна,Грушинська, Дорожня, Дружби, Лісозахисна, Механізаторів, МТС, Наш Шлях, Польова, Пушкіна, Станційна, Учительська, Провулки: Грушинський, Лісозахисний

 4

Петренко Володимир Петрович

В' їзд Копцова, Вулиці: Копцова, Леніна, Лісна,.Мічуріна, Юр 'єва, 20 років Жовтня, Нова, Провулки: Копцова, Мічуріна, Новий. 1-2 мікрорайон,буд.1

  5

Ісмаілов МааріфОгтай огли

В'їзд Н.Курченко, Вулиці: Бугайченко, В.С.Ульянова, Гагаріна, Заводська, Зелена, Комсомольська,  Н.Курченко, Радянська, Садова, Фізкультурна, Харківська, Шевченка,1/2  мікрорайон,буд.2, Провулки: Гагаріна, Н.Курченко, Садовий

6

Спіров Іван Миколайович

1/2  мікрорайон,буд. 4, 5,6,7,8,9,10

7

Барабан Юрій Васильович

1/2  мікрорайон,буд.  3,11,16, 17,18,19

 8

Павленко Ніна Петрівна

3  мікрорайон,буд. 24,25,26, 27 

9

Логвиненко Олексій Олександрович

1/2  мікрорайон,буд. 12,13,14,15,20,21,26,27,28,29

10

Пирожок Олександр Іванович

1/2  мікрорайон,буд. 22,23,24,25,40

11

Полянська Тетяна Володимирівна

1/2  мікрорайон,буд. 30,49,50,51,52

12

Мітрохін Валерій Михайлович

1/2  мікрорайон,буд. 55,56,58,59,77,78,80

13

Балобанова Людмила Василівна

1/2  мікрорайон,буд. 46,47,48,53,54,57

14

Ясинський Олександр Іванович

3  мікрорайон,буд. 2, 9,10,11

15

Ключко Тетяна Олександрівна

3  мікрорайон,буд. 3,4,5

16

Яців Олексій Орестович

3  мікрорайон,буд. 1, 15, 16, 32к.-1,32к.-2; 33, 33А,1кор.СК/Блок

17

Шаповалов ОлексійОлександрович

3  мікрорайон,буд 20,21,22,23

18

Чемшит Сергій Олександрович

3  мікрорайон,буд 12,13,14,17, 18,19

19

Цимбалов Роман Іванович

3  мікрорайон,буд  6,7,8

20

Логвиненко Олександр Олексійович

3  мікрорайон,буд  28,29, вулиця. Жовтнева буд. 1

21

Рарог Світлана Василівна

Вулиця. Жовтнева буд. 2А,2Б,4,4А

22

Цимбалов Іван Олексійович

Вулиці:Жовтнева буд. 3,5,6,7,8; Весняна, Генеральська, Провулки:Грушевий,  Лісний

23

Ковирін Олександр Володимирович

3  мікрорайон,буд  30,31; 4 мікрорайон, буд.9,10

24

Бакаєв Микола Іванович

4 мікрорайон, буд .№1-2/3,11,17

25

Ільїн Сергій Олександрович

4 мікрорайон, буд .№6,7,7А; Вулиці: Інженерна, Берецька

26

Потапов Микола Васильович

4 мікрорайон, буд .№5-5А,19; Вулиці: Магістральна,Первомайська

27

Удовенко Роман Володимирович

4 мікрорайон, буд .№14,15,26,29, ; вул. Петровського

28

Татоян 
Армен Мілітонович

4 мікрорайон, буд .№18,20,28; Вулиці: Космонавта, Комарова,буд. № 25 Б, 25 В, Вулиці:  Докучаєва, Культури, Перших Будівельників, Промислова, Хліборобська, Чорнобильців

29

Клочкова Яна Олександрівна

4 мікрорайон, буд .№8,13,16,15А

30

ГоженкоОлег Вікторович

4 мікрорайон, буд .№12; 6 мікрорайон буд.24,25,25А,  Вулиці:Зоряна, Ломоносова,.Менделєєва, Слобожанська,Слов' янська, Широнінців,

 Провулки: Південний,  Східний, проспект Революції

31

Бурнаєв Сергій Геннадійович

6 мікрорайон, буд.2,3,4,5

32

Гольденберг Михайло Вікторович

 6 мікрорайон, буд. 1,7,8

33

Мироненко Олена Іванівна

6 мікрорайон, буд. 10, 11,12,26

34

Давиденко Олексій Володимирович

6 мікрорайон, буд. 13,14,15

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн. 
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

 

 

 

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

 

  

 

 

 

 

 

 

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

  

 

 



 

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

 

 

 

 

 

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

 

 


  

 

Проект ЄС «Угода мерів – Схід» 

 

 


  

 

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)