Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності для подальшого відчуження (продажу)

Виконавчий комітет Первомайської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності: нежитлове приміщення за адресою: Харківська обл., м. Первомайський, 3 м-н, Громадський центр, 2 поверх, загальною площею 204,80 кв.м. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта для подальшого відчуження (продажу).

Детальніше...

Розпочато благодійну акцію по збору коштів для постраждалих і внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1.10.2014р. №535, Міністерством соціальної політики відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних і юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги вищезазначеній категорії осіб.

Детальніше...

Шановні підприємці! До уваги!

Громадська організація “Центр Зайнятості Вільних Людей” реалізує проект Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні при фінансовій підтримці Європейського Союзу “Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні”.

Детальніше...

Оренда

До уваги! Відділ культури і туризму виконавчого комітету Первомайської міської ради повідомляє про намір здати в оренду частину приміщення площею 1 кв.м, яке розташоване в фойє 1 поверху палацу культури "Хімік". Конт.тел.3-30-36

До уваги мешканців міста Первомайський!

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) здійснює прийом від населення теплого одягу, взуття, засобів та приладів обігріву для роздачі бездомним та іншим потребуючим громадянам.

Детальніше...

До уваги власників автотранспорту !

Детальніше...

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ПОДІЛЛЯ» МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ запрошує осіб з інвалідністю отримати робітничу професію

Детальніше...

ПРОТОКОЛ № 3 засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету виконавчого комітету Первомайської міської ради

Детальніше...

Оголошення щодо проведення бізнес-сесії у рамках реалізації Програми для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів Fit for partnership with Germany

В рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва GIZ GmbH за дорученням Федерального міністерства економіки і енергетики реалізують Програму для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів Fit for partnership with Germany (далі – Програма).

Детальніше...

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ!_2

Протягом 4 квартала 2017р. та 1 квартала 2018року формуються групи підвищення кваліфікації трактористів-машиністів с/г виробництва для роботи на тракторах марки New Holland, Case, Claas та навісного обладнання для них за рахунок коштів Фонду соціального страхування на випадок безробіття.

Детальніше...

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ!

З березня 2013 року розпочато Державну програму з підвищення конкурентоспроможності громадян України віком старше 45 років. Ця програма передбачає перепідготовку, спеціалізацію підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями за пріоритетними видами економічної діяльності, а також здобуття наступних освітньо-кваліфікаційних рівнів на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня працюючих осіб з вищою освітою віком від 45 до 60 років за державні кошти.

Детальніше...

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Контакти

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,
м.Первомайський, Харківська обл.,
Україна, 64102

 

 

За повного або часткового використання матеріалів посилання на сайт (для Інтернет-видань гіперпосилання) обов'язкове

 

Ми живемо в Україні!

м.Первомайський 

Відвідувачі

143008
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
43
123
1575
140359
3117
14926
143008

Ваш IP: 54.226.172.30
Server Time: 2017-12-17 13:43:47
Счетчик joomla