ПРОТОКОЛ № 3 засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету виконавчого комітету Первомайської міської ради

Детальніше...

Оголошення щодо проведення бізнес-сесії у рамках реалізації Програми для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів Fit for partnership with Germany

В рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва GIZ GmbH за дорученням Федерального міністерства економіки і енергетики реалізують Програму для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів Fit for partnership with Germany (далі – Програма).

Детальніше...

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ!_2

Протягом 4 квартала 2017р. та 1 квартала 2018року формуються групи підвищення кваліфікації трактористів-машиністів с/г виробництва для роботи на тракторах марки New Holland, Case, Claas та навісного обладнання для них за рахунок коштів Фонду соціального страхування на випадок безробіття.

Детальніше...

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ!

З березня 2013 року розпочато Державну програму з підвищення конкурентоспроможності громадян України віком старше 45 років. Ця програма передбачає перепідготовку, спеціалізацію підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями за пріоритетними видами економічної діяльності, а також здобуття наступних освітньо-кваліфікаційних рівнів на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня працюючих осіб з вищою освітою віком від 45 до 60 років за державні кошти.

Детальніше...

ХАРКІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ПРОПОНУЄ:

організацію підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців з видачею свідоцтва державного зразка за 26-ма ліцензованими професіями:

Детальніше...

ПРОТОКОЛ № 2 засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету виконавчого комітету Первомайської міської ради

Детальніше...

ПРОТОКОЛ № 1 засідання Координаційної ради з питань Бюджету участі (громадського бюджету) в місті Первомайський

Детальніше...

Продовжено конкурсна отримання безвідсоткового мікрокредиту

ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 06 листопада 2017 року продовжено конкурсна отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн. – строком до 2 років.

Детальніше...

Щодо участі у національному конкурсі міст "е-Data Рейтинг"

Детальніше...

До уваги!

Асоціація міст України повідомляє, що продовжується реєстрація слухачів безкоштовного курсу дистанційного навчання «Створення інституцій економічного розвитку громад» на платформі «Прометеус» (www.prometheus.org.ua)

Детальніше...

В довгострокову оренду вільні нежитлові приміщення комунальної власності _2

Виконавчий комітет Первомайської міської ради Харківської області має намір передати в довгострокову оренду вільні нежитлові приміщення комунальної власності колишнього дитячого садка №13, розташовані на ІІ поверсі в будівлі за адресою: м. Первомайський, 3 мікрорайон, буд. 35 орієнтованою площею 300 кв.м.

Детальніше...

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Контакти

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,
м.Первомайський, Харківська обл.,
Україна, 64102

 

 

За повного або часткового використання матеріалів посилання на сайт (для Інтернет-видань гіперпосилання) обов'язкове

 

Ми живемо в Україні!

м.Первомайський 

Відвідувачі

123287
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
38
82
38
122014
5821
4966
123287

Ваш IP: 23.20.120.3
Server Time: 2017-10-23 09:06:30
Счетчик joomla