Перевірка засобів оповіщення (2)

19 липня 2017 року о 14 годині 25 хвилині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Детальніше...

До уваги бухгалтерів

Лозівська ОДПІ запрошує на семінар тему: «Про роботу системи моніторингу ризиків та блокування податкових накладних. Актуальні питанні оподаткування», який відбудеться 13 липня 2017 року об 10-00 годині в актовій залі Лозівської ОДПІ . Лектор - Черненко Людмила Миколаївна. Вартість семінару – 200 грн, за довідками звертатись за телефоном 5-12-14

До уваги підприємців!Увага!

З 1 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.

Детальніше...

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ в XI Конкурсі творчих робіт для школярів,молоді та сімей під девізом «Енергонезалежності України – наші енергоефективні дії»

Номінація 1. Роботи по вихованню нової енергокультури, збереженню природи ресурсів
- Прикладне мистецтво. Поробки. Енергоефективні ігри/іграшки з інструкцією.
- Образотворче мистецтво - малюнки-нагадування, плакати, фотографії (розмір А3). Комікси, розмальовки для різного віку (розмір не менше А4, не більше 5 стор.).
- ВЛАСНА літературна творчість - казки, кросворди, загадки, вірші ( не більше 3 стор.)
- Публікації в ЗМІ про «Енерго-Фестиваль» (газети, телебачення, радіо, Інтернет інш.)
- Сценічна майстерність. Відео, мульт., інші фільми до 5хв. П`єси (до 5 стор) Еко-театр.

Детальніше...

Правила благоустрою

ПЕРЕГЛЯНУТИ

 

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ВІДДІЛ (З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ)

Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. Контактні дані: 1/2 м-н, б.56, к.4, м. Первомайський, Харківська обл., 64102, тел.: 05748 3-20-64, ел. скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше...

Інформація про проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки земельних ділянок та виконавців землевпорядних робіт на території міста Первомайський, які відчужуються

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта для подальшого відчуження (продажу).
Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати до конкурсної комісії документи в запечатаному конверті з описом підтвердних документів. До підтвердних документів належать:

Детальніше...

До уваги громадських організацій, які діють на території міста Первомайський та Первомайського району!

З 1 січня 2015 року вступили в дію зміни в Податковому Кодексі України. Відповідно до внесених змін громадським організаціям встановлений термін до 1 січня 2017 року для приведення у відповідність до вимог Податкового Кодексу своїх установчих документів (статутів). До cтатті 133.4.1 Податкового Кодексу було додано певні пункти, в яких вказано, хто не є платником податку на прибуток. Неприбутковою є організація, що відповідає таким вимогам:

Детальніше...

ПРАКТИЧНІ КРОКИ ОСББ/ЖБК для скорочення витрат на впровадження енергоефективних заходів

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Проект ООН з промислового розвитку (ЮНІДО)

Виконком Первомайської міської ради оголошує, що у Харківській області реалізується проект ООН з промислового розвитку (ЮНІДО) «Сприяння адаптації та впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні», основною метою якого є підвищення ефективності використання ресурсів, конкурентоспроможності та зменшення впливу промисловості України на оточуюче середовище.

Детальніше...

Обережно фальсифікований алкоголь!

У вересні 2016 у Харківській, Донецькій, Миколаївській та Західних областях України зафіксовано чисельні випадки отруєння людей алкогольним сурогатом, у тому числі факти загибелі осіб внаслідок інтоксикації після вживання фальсифікованих горілчаних виробів.

Детальніше...

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Контакти

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,
м.Первомайський, Харківська обл.,
Україна, 64102

 

 

За повного або часткового використання матеріалів посилання на сайт (для Інтернет-видань гіперпосилання) обов'язкове

 

Ми живемо в Україні!

м.Первомайський 

Відвідувачі

110548
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
98
181
879
108823
2424
8012
110548

Ваш IP: 54.167.231.97
Server Time: 2017-08-18 15:43:54
Счетчик joomla