Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Оголошення

A- A A+

Про деградацію земель

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.03.2016 № 271 -р про хід виконання Національного плану дій щодо боротьби з деградацією земель та опустелюванням повідомляємо.

Детальніше

Інформація про Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж

переглянути

До уваги населення!

На території Харківської області свою діяльність з продажу скрапленого газу в балонах для комунально-побутових потреб населення здійснюють ТОВ «Харківрегіонгаз», ТОВ «Компобутгаз».

Детальніше

Оголошення

Виконавчий комітет Первомайської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності з метою визначення ринкової вартості для подальшої оренди:

Детальніше

Оголошено конкурси на виконання робіт по проведенню повного енергетичного аудиту дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 17 та будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 м.Первомайський Харківської обл.

Детальніше

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посади керівника закладу культури м. Первомайський

Детальніше

Правила особи на забезпечення безпеки

переглянути

Як не стати жертвою вуличної злочинності. Пам’ятка

переглянути

Звертаємо вашу увагу!

У зв’язку із внесенням змін до Структури та загальної чисельності апарату Первомайської міської ради та її виконавчих органів на підставі рішення Первомайської міської ради №1127-54/7 від 24 січня 2019 року запити та повідомлення про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання фізичних осіб просимо направляти до відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб Первомайської міської ради за адресою: 64102 м. Первомайський, проспект 40 років Перемоги, 1, тел./факс (05748)34103

«Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями»

Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» в співпраці з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» проводить тренінг (навчання) для представників малого та середнього бізнесу та місцевих органів влади з економічних питань: «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями» та «Ярмарку лізингових компаній».
Дата проведення: 10 квітня 2019 року Початок о 10:00. Тривалість 3-4 години.

Детальніше

ОГОЛОШЕННЯ

02.04.2019 у виконавчому комітеті Первомайської міської ради відбувся конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів в м. Первомайський. Конкурсній комісії надійшла одна конкурсна пропозиція від КП «Жилсервіс», яке і було визначено переможцем.

Детальніше