Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Оголошення

A- A A+

вебінар «Логістика, фінансування ризиків. Оператори міжнародної експрес-доставки вантажів»

14 серпня 2019 року в рамках реалізації проекту «Експорт. Ера-М» за участі представників Харківської торгово-промислової палати, Харківської дирекції АТ «Укрпошта» відбудеться вебінар «Логістика, фінансування ризиків. Оператори міжнародної експрес-доставки вантажів».

Детальніше

ПРОТОКОЛ № 15 засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету виконавчого комітету Первомайської міської ради

Детальніше

ПРОТОКОЛ № 14 засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету виконавчого комітету Первомайської міської ради

Детальніше

Кандидат на посаду керівника закладу культури м.Первомайський (директора краєзнавчого музею)

Детальніше

Про деградацію земель

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.03.2016 № 271 -р про хід виконання Національного плану дій щодо боротьби з деградацією земель та опустелюванням повідомляємо.

Детальніше

Інформація про Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж

переглянути

До уваги населення!

На території Харківської області свою діяльність з продажу скрапленого газу в балонах для комунально-побутових потреб населення здійснюють ТОВ «Харківрегіонгаз», ТОВ «Компобутгаз».

Детальніше

Оголошення

Виконавчий комітет Первомайської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності з метою визначення ринкової вартості для подальшої оренди:

Детальніше

ПРОТОКОЛ № 13 Спільне засідання Координаційної ради, експертів Фундації ПАУСІ, учнів-модераторів та авторів проектів.

Детальніше

Оголошено конкурси на виконання робіт по проведенню повного енергетичного аудиту дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 17 та будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 м.Первомайський Харківської обл.

Детальніше

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посади керівника закладу культури м. Первомайський

Детальніше