Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями»

«Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями»

Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» в співпраці з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» проводить тренінг (навчання) для представників малого та середнього бізнесу та місцевих органів влади з економічних питань: «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями» та «Ярмарку лізингових компаній».
Дата проведення: 10 квітня 2019 року Початок о 10:00. Тривалість 3-4 години.

Місце проведення: м. Харків, вул. Благовіщенська, 1, Fabrika.space, 2 -й поверх , синій зал
Участь у заході: безкоштовна

Коротко про предмет тренінгу.
Сучасний світ вимагає більш ефективних методів ведення бізнесу. Для того, щоб організувати будь-яке виробництво товарів, надання послуг, виконання робіт або розширити масштаби вже розпочатої справи потрібні певні витрати. Дістати у своє розпорядження нові робочі машини, обладнання можна двома способами - придбати чи взяти в оренду. Придбання тих чи інших потужностей можливе тільки тоді, коли покупець має достатні власні кошти або одержить довгостроковий кредит у банку. Більшість суб'єктів підприємницької діяльності в Україні не можуть ні виділити кошти для інвестицій, ні взяти в кредит. Причина - відсутність застави, та дуже жорсткі умови кредитування банками. Одним із найбільш ефективним і гнучким інструментом для підприємців стає лізинг.
Лізинг надає реальну можливість бізнесу, особливо малому та середньому, закуповувати обладнання, машини, основні фонди, підвищувати конкурентоспроможність продукції, що випускається, знижувати податкові і оперативні витрати.

В Україні доступ до фінансування став однією з найбільших перешкод для розвитку малого та середнього бізнесу. За оцінками Німецької консалтингової групи в Україні дефіцит фінансування малого та середнього бізнесу становить 9.3 млрд євро.
Власне, лізинг особливо добре забезпечує підтримку малому та середньому бізнесу, адже став надійною та адекватною формою фінансування довгострокових інвестицій. Лізинг - залишається вкрай популярним інструментом фінансування в розвинених країнах. Наприклад, 43% малого та середнього бізнесу фінансують бізнес через лізинг в Європейському Союзі та 8 з 10 в СІЛА.

Презентації та доповіді будуть акцентовані на практичних питаннях та прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств, а тому будуть корисними для тих, хто зацікавлений у наступному:
Як оптимізувати грошові потоки та отримати обладнання для збільшення прибутку.
Що є вигідною альтернативою банківському кредиту?
Юридичні аспекти оформлення договору фінансового лізингу? Оподаткування.
Практичні поради: як отримати техніку та обладнання і при цьому мати привабливий баланс для подальшого кредитування?
Як обрати надійну лізингову компанію?

Для безкоштовної участі необхідно зареєструватися за наступним посиланням http://bit.lv/Kharkiv 10042019.

В разі виникнення запитань просимо Вас звертатись до
Василя Павлишинця, менеджера ВГО «НАСДСУ»: 097 937 88 66;

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)