Шановні мешканці територіальної громади міста Первомайський!

З метою проведення громадського обговорення добровільного об’єднання територіальних громад, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження Кабінету Міністрів Українивід 23 вересня 2015 р. № 991 (в редакції розпорядження Кабінету Міністрів Українивід 21 грудня 2016 р. № 992-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Харківської області», розпорядження Первомайського міського голови від 30.12.2016 № 174 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад» та рішення Первомайської міської ради № 388-24/7 від 27.12.2016 року « Про затвердження Порядку громадського обговорення на території Первомайської міської ради Харківської області»,  Первомайська міська рада повідомляє про

проведення громадського обговорення, що відбудеться 30 січня 2017 року  о 17-30 год. в  Великій залі  Палацу культури «Хімик» за адресою: м.Первомайський, просп.40 років Перемоги,2.

Для обговорення виноситься питання щодо  можливого добровільного  об’єднання територіальних громад міста Первомайський  та населених пунктів Первомайського району в Первомайську територіальну громаду з центром у місті  Первомайський.
  На громадське обговорення запрошуються депутати Первомайської  міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, представники громадських організацій, місцевих засобів масової інформації,  підприємства,організації,установи міста всіх форм власності та мешканці міста Первомайський.
Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі за адресою: м. Первомайський, просп.40 років Перемоги,1 або на електрону пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням прізвища ім’я по-батькові та адреси особи, яка їх подає, для юридичних осіб із значенням найменування та їх місцезнаходження до початку проведення громадського обговорення.

Для реєстрації учасників громадського обговорення обовязково  мати при собі паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу.
Початок реєстрації з 16-30 год.

Запрошуємо всіх небайдужих членів територіальної громади міста Первомайський прийняти безпосередню участь в розгляді даного питання

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)