Шановні мешканці територіальної громади міста Первомайський!

З метою проведення громадського обговорення добровільного об’єднання територіальних громад, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження Кабінету Міністрів Українивід 23 вересня 2015 р. № 991 (в редакції розпорядження Кабінету Міністрів Українивід 21 грудня 2016 р. № 992-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Харківської області», розпорядження Первомайського міського голови від 30.12.2016 № 174 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад» та рішення Первомайської міської ради № 388-24/7 від 27.12.2016 року « Про затвердження Порядку громадського обговорення на території Первомайської міської ради Харківської області»,  Первомайська міська рада повідомляє про

проведення громадського обговорення, що відбудеться 30 січня 2017 року  о 17-30 год. в  Великій залі  Палацу культури «Хімик» за адресою: м.Первомайський, просп.40 років Перемоги,2.

Для обговорення виноситься питання щодо  можливого добровільного  об’єднання територіальних громад міста Первомайський  та населених пунктів Первомайського району в Первомайську територіальну громаду з центром у місті  Первомайський.
  На громадське обговорення запрошуються депутати Первомайської  міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, представники громадських організацій, місцевих засобів масової інформації,  підприємства,організації,установи міста всіх форм власності та мешканці міста Первомайський.
Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі за адресою: м. Первомайський, просп.40 років Перемоги,1 або на електрону пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням прізвища ім’я по-батькові та адреси особи, яка їх подає, для юридичних осіб із значенням найменування та їх місцезнаходження до початку проведення громадського обговорення.

Для реєстрації учасників громадського обговорення обовязково  мати при собі паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу.
Початок реєстрації з 16-30 год.

Запрошуємо всіх небайдужих членів територіальної громади міста Первомайський прийняти безпосередню участь в розгляді даного питання

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net