Обговорення звіту про реалізацію в Україні ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд»

На виконання Указу Президента України від 25.06.2013 р. №342 «Про План заходів щодо реалізації у 2013 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» виконавчий комітет Первомайської міської ради повідомляє, що 14 лютого 2014 року відбулось засідання Громадської ради з питання обговорення звіту про реалізацію в Україні ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд».
   На зустріч були запрошені заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  Харченко Н.П., начальник юридичного відділу міськвиконкому Чернякова О.М., начальник відділу-адміністратор Центру надання адміністративних послуг міськвиконкому Дяченко Л.В.
   Харченко Н.П., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів надала інформацію про реалізацію Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" як діалогу з питань відкритого урядування в Україні: перші підсумки та планування подальшої діяльності.
   Чернякова О.М., начальник юридичного відділу міськвиконкому ознайомила присутніх з основними вимогами чинного законодавства з питань організації взаємодії влади з громадськістю та найдієвіші способи реалізації права громадян на участь в управлінні державними справами.
   Дяченко Л.В., начальник відділу-адміністратор Центру надання адміністративних послуг міськвиконкому виступила з поясненнями щодо нововведень в сфері надання адміністративних послуг населенню.
    Присутні заслухали та обговорили  звіт про реалізацію в Україні ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» та вирішили взяти інформацію до відома.

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)