Обговорення звіту про реалізацію в Україні ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд»

На виконання Указу Президента України від 25.06.2013 р. №342 «Про План заходів щодо реалізації у 2013 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» виконавчий комітет Первомайської міської ради повідомляє, що 14 лютого 2014 року відбулось засідання Громадської ради з питання обговорення звіту про реалізацію в Україні ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд».
   На зустріч були запрошені заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  Харченко Н.П., начальник юридичного відділу міськвиконкому Чернякова О.М., начальник відділу-адміністратор Центру надання адміністративних послуг міськвиконкому Дяченко Л.В.
   Харченко Н.П., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів надала інформацію про реалізацію Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" як діалогу з питань відкритого урядування в Україні: перші підсумки та планування подальшої діяльності.
   Чернякова О.М., начальник юридичного відділу міськвиконкому ознайомила присутніх з основними вимогами чинного законодавства з питань організації взаємодії влади з громадськістю та найдієвіші способи реалізації права громадян на участь в управлінні державними справами.
   Дяченко Л.В., начальник відділу-адміністратор Центру надання адміністративних послуг міськвиконкому виступила з поясненнями щодо нововведень в сфері надання адміністративних послуг населенню.
    Присутні заслухали та обговорили  звіт про реалізацію в Україні ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» та вирішили взяти інформацію до відома.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,