Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

На розгляд надається предпроектні матеріали містобудівної документації: Детальний план території житлової та громадської забудови по пр-ту Революції місто Первомайський, Харківська область (далі ДПТ).

Детальний план території житлової та громадської забудови по пр-ту Революції, уточнює положення Схеми Генерального плану міста, визначає планувальну організацію і розвиток даної території в центральній частині міста. Предпроектні матеріали розроблено в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

Замовник проекту ДПТ: - Первомайський міськвиконком.

Розробник проекту ДПТ: - Приватне підприємство “ГРАДПЛАНПРОЕКТ”; - підстава для розробки технічної документації – договір №006/14 від 16.06.2014р.

Первомайська міська рада повідомляє, що з 17 жовтня 2014р., розпочато розгляд пропозицій громадськості щодо розгляду графічних та текстових матеріалів Детального плану території.

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно п.7 Постанови КМУ від 25.05. 2011р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») до відділу архітектури, будівництва та земельних відносин Первомайського міськвиконкому за адресою: - м. Первомайський, пр.-т 40 років Перемоги, 1, контактний телефон 3-50-39.

Додаткову інформацію щодо розроблення містобудівної документації можна отримати за вищевказаною адресою

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити  посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Термін надання пропозицій – 1 місяць з дня публікації цього Повідомлення.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,