Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

На розгляд надається предпроектні матеріали містобудівної документації: Детальний план території житлової та громадської забудови по пр-ту Революції місто Первомайський, Харківська область (далі ДПТ).

Детальний план території житлової та громадської забудови по пр-ту Революції, уточнює положення Схеми Генерального плану міста, визначає планувальну організацію і розвиток даної території в центральній частині міста. Предпроектні матеріали розроблено в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

Замовник проекту ДПТ: - Первомайський міськвиконком.

Розробник проекту ДПТ: - Приватне підприємство “ГРАДПЛАНПРОЕКТ”; - підстава для розробки технічної документації – договір №006/14 від 16.06.2014р.

Первомайська міська рада повідомляє, що з 17 жовтня 2014р., розпочато розгляд пропозицій громадськості щодо розгляду графічних та текстових матеріалів Детального плану території.

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно п.7 Постанови КМУ від 25.05. 2011р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») до відділу архітектури, будівництва та земельних відносин Первомайського міськвиконкому за адресою: - м. Первомайський, пр.-т 40 років Перемоги, 1, контактний телефон 3-50-39.

Додаткову інформацію щодо розроблення містобудівної документації можна отримати за вищевказаною адресою

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити  посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Термін надання пропозицій – 1 місяць з дня публікації цього Повідомлення.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»