Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Про розроблення детального плану території кварталу житлової забудови «Новий» (перехрестя вул. Бугайченка, вул. Харківська, м. Первомайський)

Первомайська   міська   рада   Харківської   області
18 сесія    6  скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 29.08.2011 року                                                                      № 243-18/6
 м. Первомайський

Про розроблення детального плану
 території кварталу житлової забудови
 «Новий» (перехрестя вул. Бугайченка,
 вул. Харківська, м. Первомайський)

З метою уточнення положення Генерального плану м. Первомайський, який розроблений, відкоригований інститутом «Укрміськбудпроект», та визначення планувальної організації і розвитку території для містобудівних потреб, на підставі звернення виконкому міської ради, керуючись статтями 10,19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Первомайська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.    Виконавчому комітету міської ради:
1.1    розробити детальний план території кварталу житлової забудови «Новий» (перехрестя вул. Бугайченка, вул. Харківська, м. Первомайський);
1.2    визначити в установленому законодавством порядку розробника детального плану території кварталу житлової забудови, встановити строки розроблення та джерела його фінансування.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів В.О. Сторожева.

Міський голова                                                            С.Л. Теплицький

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)