Проект рішення Первомайської міської ради «Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайський».

Первомайська міська рада Харківської області
_____ сесія 7 скликання

Проект Р І Ш Е Н НЯ

від 2017 року                                                        №_______
м. Первомайський

Про затвердження Положення
про порядок списання майна, що є
комунальною власністю територіальної
громади м. Первомайський

З метою встановлення єдиних вимог до порядку списання комунального майна територіальної громади міста Первомайський та на виконання положень Бюджетного кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», відповідно до Порядку списання об’єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 №1314, керуючись ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Первомайська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити «Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайський» (Додається).
2. Опублікувати «Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайський» на офіційному сайті Первомайської міської ради Харківської області.
3. Рішення 27 сесії міської ради 6 скликання від 24.05.2012 №428-27/6 «Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайський» визнати таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію депутатської діяльності, етики та місцевого самоврядування.

Міський голова                                                          М.М. Бакшеєв

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net