Проект рішення Первомайської міської ради «Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайський».

Первомайська міська рада Харківської області
_____ сесія 7 скликання

Проект Р І Ш Е Н НЯ

від 2017 року                                                        №_______
м. Первомайський

Про затвердження Положення
про порядок списання майна, що є
комунальною власністю територіальної
громади м. Первомайський

З метою встановлення єдиних вимог до порядку списання комунального майна територіальної громади міста Первомайський та на виконання положень Бюджетного кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», відповідно до Порядку списання об’єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 №1314, керуючись ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Первомайська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити «Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайський» (Додається).
2. Опублікувати «Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайський» на офіційному сайті Первомайської міської ради Харківської області.
3. Рішення 27 сесії міської ради 6 скликання від 24.05.2012 №428-27/6 «Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайський» визнати таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію депутатської діяльності, етики та місцевого самоврядування.

Міський голова                                                          М.М. Бакшеєв

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)