Проект рішення сесії "Про внесення змін до Положення про оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайський"

Первомайська міська рада Харківської області
_____ сесія 7 скликання

Проект Р І Ш Е Н НЯ

від 2018 року                                                          №_______
м. Первомайський

Про внесення змін до Положення про оренду майна,

що є комунальною власністю територіальної громади
м. Первомайський

З метою удосконалення діючого «Положення про оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайський», затвердженого рішенням Первомайської міської ради від 28.04.2016 року №152-11/7, відповідно Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», на виконання рекомендації Харківського обласного територіального відділення антимонопольного комітету України від 31.01.2018 року №1-рк/к, керуючись ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Внести зміни до Положення про оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайський, затвердженого рішенням Первомайської міської ради від 28.04.2016 року №152-11/7, а саме:
1.1. В пункті 4.3. Положення виключити «копія довідки органу статистики про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб)».
1.2. В пункті 5.4.Положення виключити слово «або».
1.3. В абзаці 1 пункту 5.6 Положення виключити «установи або організації, що перебувають у комунальній власності територіальної громади»
1.4. В абзаці 1 пункту 5.6 Положення додати визначення комунальних спеціалізованих підприємств реченням наступного змісту: «До комунальних спеціалізованих підприємств відносяться комунальні підприємства, утворені Первомайською міською радою на комунальній власності територіальної громади міста Первомайський Харківської області та здійснюють свою діяльність для забезпечення належного рівня житлово-комунального обслуговування населення, створення відповідних умов для проживання; забезпечення надійного та якісного теплопостачання житлового фонду, будівель та споруд соціально-культурного, виробничого та іншого призначення м. Первомайський; надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення населенню, іншим споживачам міста; централізоване тимчасове зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, що розташовані на території міста та ін.»
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічного розвитку та промислового комплексу.

Міський голова                                                       М.М. Бакшеєв

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net