Проект рішення сесії "Про внесення змін до Положення про оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайський"

Первомайська міська рада Харківської області
_____ сесія 7 скликання

Проект Р І Ш Е Н НЯ

від 2018 року                                                          №_______
м. Первомайський

Про внесення змін до Положення про оренду майна,

що є комунальною власністю територіальної громади
м. Первомайський

З метою удосконалення діючого «Положення про оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайський», затвердженого рішенням Первомайської міської ради від 28.04.2016 року №152-11/7, відповідно Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», на виконання рекомендації Харківського обласного територіального відділення антимонопольного комітету України від 31.01.2018 року №1-рк/к, керуючись ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Внести зміни до Положення про оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайський, затвердженого рішенням Первомайської міської ради від 28.04.2016 року №152-11/7, а саме:
1.1. В пункті 4.3. Положення виключити «копія довідки органу статистики про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб)».
1.2. В пункті 5.4.Положення виключити слово «або».
1.3. В абзаці 1 пункту 5.6 Положення виключити «установи або організації, що перебувають у комунальній власності територіальної громади»
1.4. В абзаці 1 пункту 5.6 Положення додати визначення комунальних спеціалізованих підприємств реченням наступного змісту: «До комунальних спеціалізованих підприємств відносяться комунальні підприємства, утворені Первомайською міською радою на комунальній власності територіальної громади міста Первомайський Харківської області та здійснюють свою діяльність для забезпечення належного рівня житлово-комунального обслуговування населення, створення відповідних умов для проживання; забезпечення надійного та якісного теплопостачання житлового фонду, будівель та споруд соціально-культурного, виробничого та іншого призначення м. Первомайський; надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення населенню, іншим споживачам міста; централізоване тимчасове зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, що розташовані на території міста та ін.»
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічного розвитку та промислового комплексу.

Міський голова                                                       М.М. Бакшеєв

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)