Про внесення змін до Правил благоустрою в м. Первомайський

Первомайська міська рада Харківської області
27 сесія 6 скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 травня 2012р.                                                                                              №425-27/6
м. Первомайський

Про внесення змін до
Правил благоустрою в м. Первомайський.

В зв’язку з багато чисельними скаргами мешканців міста до органів виконавчої влади щодо утримання собак, на підставі рішення засідання постійної комісії міської ради з питань законності та правопорядку від 15.03.12р протокол № 17, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

В И Р І Ш И Л А :
1. Внести зміни до Правил благоустрою в м. Первомайський, затверджених рішенням 33 сесії міської ради 5 скликання від 02.07.2008р № 431-33/5, а саме:
1.1 . Доповнити розділ 8 «Утримання тварин (собак, котів та хижих звірів)» Правил благоустрою в м. Первомайський пункт 8.2 підпунктом « - вигулювати собак на території міста в установлених місцях, а саме:
- для мешканців 1/2 мікрорайону – вільна територія, відокремлена вулицею Космонавта Комарова, огорожею молокозаводу та вул. Радянська;
- для мешканців 3 м-ну і частини 1/2 мікрорайону – лісова галявина за ЦРЛ;
- для мешканців 6 м-ну та частини 3 мікрорайону – лісосмуга від дороги на міське звалище до балки «Розкарячка»;
- для мешканців 4 мікрорайону – лісосмуга від 4 мікрорайону до пожежного депо.
1.2 . Частину другу підпункту 8.2 розділ 8 «Утримання тварин (собак, котів та хижих звірів)» Правил благоустрою в м. Первомайський викласти в такій редакції: « забороняється вигул собак в місцях масового відпочинку людей, парках, скверах, на подвір’ях дошкільних та загальноосвітніх закладах, дитячих майданчиках, пляжу та інших місцях загального користування в межах до їх територій на відстані 10 м.».
1.3 внести доповнення до розділі 12 «Відповідальність за порушення Правил» Правил благоустрою в м. Первомайський до « Перелік порушень, за які настає адміністративна відповідальність» пункт 14,4 – порушення правил утримання собак та котів, а саме:

Найменування порушень

Одиниця виміру

Розмір штрафу до неоподаткованого мінімуму доходів громадян

Громадян

посадові особи

1.

Порушення правил утримання собак,  котів та хижих тварин

Один

об’єкт

1-3

3-5