Про внесення змін до Правил благоустрою в м. Первомайський

Первомайська міська рада Харківської області
27 сесія 6 скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 травня 2012р.                                                                                              №425-27/6
м. Первомайський

Про внесення змін до
Правил благоустрою в м. Первомайський.

В зв’язку з багато чисельними скаргами мешканців міста до органів виконавчої влади щодо утримання собак, на підставі рішення засідання постійної комісії міської ради з питань законності та правопорядку від 15.03.12р протокол № 17, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

В И Р І Ш И Л А :
1. Внести зміни до Правил благоустрою в м. Первомайський, затверджених рішенням 33 сесії міської ради 5 скликання від 02.07.2008р № 431-33/5, а саме:
1.1 . Доповнити розділ 8 «Утримання тварин (собак, котів та хижих звірів)» Правил благоустрою в м. Первомайський пункт 8.2 підпунктом « - вигулювати собак на території міста в установлених місцях, а саме:
- для мешканців 1/2 мікрорайону – вільна територія, відокремлена вулицею Космонавта Комарова, огорожею молокозаводу та вул. Радянська;
- для мешканців 3 м-ну і частини 1/2 мікрорайону – лісова галявина за ЦРЛ;
- для мешканців 6 м-ну та частини 3 мікрорайону – лісосмуга від дороги на міське звалище до балки «Розкарячка»;
- для мешканців 4 мікрорайону – лісосмуга від 4 мікрорайону до пожежного депо.
1.2 . Частину другу підпункту 8.2 розділ 8 «Утримання тварин (собак, котів та хижих звірів)» Правил благоустрою в м. Первомайський викласти в такій редакції: « забороняється вигул собак в місцях масового відпочинку людей, парках, скверах, на подвір’ях дошкільних та загальноосвітніх закладах, дитячих майданчиках, пляжу та інших місцях загального користування в межах до їх територій на відстані 10 м.».
1.3 внести доповнення до розділі 12 «Відповідальність за порушення Правил» Правил благоустрою в м. Первомайський до « Перелік порушень, за які настає адміністративна відповідальність» пункт 14,4 – порушення правил утримання собак та котів, а саме:

Найменування порушень

Одиниця виміру

Розмір штрафу до неоподаткованого мінімуму доходів громадян

Громадян

посадові особи

1.

Порушення правил утримання собак,  котів та хижих тварин

Один

об’єкт

1-3

3-5

Міський голова                                                                                          С.Л. Теплицький

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)