Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Первомайської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою м.Первомайський»

З метою удосконалення рішення Первомайської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою в м. Первомайський», затвердженого рішенням міської ради від 02.07.2008 року №431-33/5 відповідно до принципів державної регуляторної політики, сектором державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Первомайської міської ради, підготовано проект рішення Первомайської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою м. Первомайський».
На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності від 11.09.2003 №1160-ІV, з метою прийняття від громадськості та суб’єктів господарювання зауважень та пропозицій до вищезазначеного проекту рішення, на офіційному сайті Первомайської міської ради www.pervom-rada.gov.ua. публікується проект рішення Первомайської міської ради «Про затвердження затвердження Правил благоустрою м. Первомайський» та Аналіз регуляторного впливу до даного проекту рішення.
Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту рішення Первомайської міської ради приймаються в письмовому та електронному вигляді вигляді розробником протягом одного місяця з дня його опублікування за адресою: 64102, м. Первомайський, проспект 40 років Перемоги, 1, кабінет №14.
Телефон (05748) 3-42-78.

Завідувач сектору державного
архітектурно-будівельного контролю                                           Р.О. Коваленко

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)