Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - відстеження результативності регуляторних актів

A- A A+

відстеження результативності регуляторних актів

Звіт про періодичне відстеження результативності

Детальніше

Звіт про базове відстеження проекту рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради «Про встановлення вартості однієї нормо-години на роботи та послуги, що виконуються КП «Первомайське бюро технічної інвентаризації»»

Детальніше

ЗВІТ про базове відстеження результативності проекту рішення Первомайської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою м. Первомайський»

Детальніше

ЗВІТ про базове відстеження результативності проекту рішення виконкому Первомайської міської ради «Про затвердження розміру внесків на 2019 рік за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії по окремих житлових будинках м.Первомайський"

Детальніше

ЗВІТ про базове відстеження результативності проекту рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради «Про затвердження розміру внесків за встановлення вузлів комерційного обліку теплової енергії по окремих житлових будинках м.Первомайський».

Детальніше

З В І Т про періодичне відстеження результативності рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради №13 від 28.01.2015р.

Детальніше