Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Звіт про здійснення державної регуляторної політики в м. Первомайський за 2014 рік.

Звіт про здійснення державної регуляторної політики в м. Первомайський за 2014 рік.

Додаток
до рішення 67 сесії міської ради
6 скликання від 29 січня 2015р. №1129-67/6

Звіт про здійснення державної регуляторної політики в м. Первомайський за 2014 рік.

     Державна регуляторна політика у сфері господарської діяльності спрямована на вдосконалення правового регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, усунення перешкод для розвитку господарської діяльності.
     Участь у регуляторній діяльності органів місцевого самоврядування м. Первомайський здійснюється відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
     Регуляторним органом у місті є Первомайська міська рада та її виконавчий комітет. Регуляторний акт – це рішення регуляторного органу, яке спрямоване на правове регулювання господарських відносин.
     Згідно рішення 48 сесії міської ради 5 скликання від 20.01.2009 №574-48/5 «Про затвердження Положення про реалізацію державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності м. Первомайський» повноваження щодо реалізації державної регуляторної політики міською радою покладені на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики та місцевого самоврядування.  Контроль за здійсненням державної регуляторної політики в частині регуляторних актів виконавчого комітету проводять заступники міського голови відповідно до розподілу обов’язків. Перевірку економічної доцільності проектів та відстеження діючих регуляторних актів здійснює відділ економіки міськвиконкому, правове забезпечення – юридичний відділ.
      У 2014 році робота з підготовки проектів регуляторних актів проводилася згідно з планом, затвердженим міським головою 4 грудня 2013 року. Протягом року до плану були внесені доповнення.
      Відповідно до плану та доповнень до нього в 2014 році було прийнято 4 регуляторних актів міської ради: «Про  затвердження Тимчасового порядку щодо встановлення меж частинами земельної ділянки,на яку поширюється право сервітуту під тимчасовими об’єктами для здійснення підприємницької діяльності, «Про затвердження Порядку розміщення на території м. Первомайський пересувних тимчасових споруд для здійснення сезонної і тимчасової (святкової) торгівлі та надання послуг розважального призначення без використання приміщень капітального будівництва» , «Про внесення змін до Положення «Про порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки, у м. Первомайський»,«Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються у центрі надання адміністративних послуг в м. Первомайський» та 4регуляторних актів виконавчого комітету: «Про затвердження Положення про порядок розміщення,встановлення та експлуатації технічних елементів телекомунікаційних мереж ( інтернету, кабельного телебачення), охоронних засобів,інших пристроїв на будівлях та спорудах, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Первомайський та плати за використання вищевказаних об’єктів», «Про встановлення тарифів  на послуги з вивезення твердих побутових відходів», «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги,які включені до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг», «Про встановлення тарифів на послугу з обслуговування внутрішньобудинкових систем опалення житлових будинків комунальної форми власності».
       Одним із механізмів забезпечення прозорості та ефективності впровадження регуляторних актів є відстеження їх результативності. У цій діяльності розробники регуляторних актів керуються Методикою відстеження результативності регуляторного акта, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308 та пунктом 6 «Відстеження результативності регуляторних актів» Положення про реалізацію державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності м. Первомайський.
      Для здійснення моніторингу результативності регуляторних актів був складений план-графік проведення відстежень регуляторних актів Первомайської міської ради та її виконавчого комітету, який був затверджений 4 грудня 2013 року.
       За 2014 рік проведено 16 відстежень регуляторних актів, з них 9 базових, 3 повторних, 4 періодичних.
        Перелік діючих регуляторних актів розміщений на офіційному сайті м. Первомайський. Також на сайті розміщуються проекти регуляторних актів, аналізи регуляторного впливу до них, звіти про відстеження їх результативності.
        Станом на 01 січня 2015 року на території міста діє 29 регуляторних актів, з них 18 рішень міської ради та 11 рішень виконавчого комітету.
        При підготовці регуляторних актів дотримуються вимоги Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо оприлюднення та обговорення проектів цих регуляторних актів і прийняття рішень. Оприлюднення проводяться шляхом опублікування в міськрайонній газеті «Знамя труда» та на офіційному сайті м. Первомайський.

Міський голова                                                                                   С. Л. Теплицький


Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн. 
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

 

 

 

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

 

  

 

 

 

 

 

 

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

  

 

  

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

 

 

 

 

 

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

 

 


  

 

Проект ЄС «Угода мерів – Схід» 

 

 


  

 

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)