ВАС  ВІТАЄ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
В м.ПЕРВОМАЙСЬКИЙ

Центр надання адміністративних послуг в м.Первомайський - це постійно діючий структурний підрозділ виконавчого комітету Первомайської міської ради, створений за рішенням 45 сесії 6 скликання Первомайської міської ради № 722-45/6 від 8 серпня 2013 року.

Центром забезпечується надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.
    Складовою частиною Центру, утвореного при виконавчому комітеті Первомайської міської ради є дозвільний центр, утворений відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», який забезпечує надання адміністративних послуг з видачі (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

Основні завдання роботи центру:

•    організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

•    спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

•    забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

Основні принципи роботи центру:

•    верховенство права, у тому числі законність та юридична визначеність;

•    стабільність;

•    рівність перед законом;

•    відкритість та прозорість;

•    оперативність та своєчасність;

•    доступність інформації про надання адміністративних послуг;

•    захищеність персональних даних;

• раціональна мінімізація кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг;

•    неупередженість та справедливість;

•    доступність та зручність для суб’єктів звернень.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,