Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг за 2 півріччя 2014 року

Центр надання адміністративних послуг в м. Первомайський - це постійно діючий структурний підрозділ виконавчого комітету міської ради.  Складовою частиною Центру якого є дозвільний центр.
Центр надання адміністративних послуг виконує наступні основні завданнями це:
1) організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;
2) спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;
3) забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання послуг, що надаються через адміністраторами шляхом їх взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.
16 травня 2014 року затверджено розпорядження Кабінету Міністрів України № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», яким затверджено Перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, що надаються через центри надання адміністративних послуг.
Прийняте розпорядження має на меті забезпечити надання  через Центр найпопулярніших адміністративних послуг та планує поетапне збільшення їх кількості.
Так згідно розпорядження з 1 серпня 2014 року Центром надаються послуги управління Державної санітарно-епідеміологічної служби   та Державної служби з надзвичайних ситуацій.
З 1 жовтня 2014 року надається 7 адміністративних послуг Державної міграційної служби, а саме такі:
оформлення та видача паспорта громадянина України;
оформлення та видача паспорта громадянина України у разі обміну замість пошкодженого, втраченого або викраденого;
вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку;
реєстрація місця проживання особи;
зняття з реєстрації місця проживання особи;
реєстрація місця перебування особи;
оформлення та видача довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи.
Також розпорядженням передбачено, що з 1 жовтня 2014 року через ЦНАПи   надавати  21 адміністративну послугу Державної реєстраційної служби України.
Центр надання адміністративних послуг в м.Первомайський був готовий розпочати надавати такі послуги, але на даний час існують колізії у законодавстві, які не дають можливості для плідної співпраці.
Тільки після внесення змін до нормативно-правових актів, які регулюють питання надання адміністративних послуг у відповідній сфері, послуги Державної реєстраційної служби також будуть надаватися через Центри надання адміністративних послуг.
Розпорядженням  Кабінету Міністрів України № 523-р з 1 січня 2015 року  передбачено надавати через Центр 2 послуги Державної реєстраційної служби, 2 послуги Державної міграційної служби та 12 адміністративних послуг  Державного земельного агентства.
Заплановані з 1 січня 2015 року послуги Державної міграційної служби такі, як: оформлення, видача або обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон і оформлення та видача проїзного документа дитини через Центри надання адміністративних послуг поки, що надаватися не будуть так, як потребують внесення змін до законодавчих актів та необхідного матеріально-технічного забезпечення.
На даний час розглядається Угода про співпрацю Управління Держземагентства у Первомайському районі та Первомайською міською радою,  так, як з 1 січня 2015 року буде розпочато надання 12 послуг Державного земельного агентства.
За 2 півріччя 2014 року  кількість адміністративних послуг, які надаються через Центр збільшилась на 9 одиниць і станом на 1 грудня 2014 року становить 47 послуг, які надають 8 (вісім) суб’єктів надання адміністративних послуг, а саме:
Відділ житлово-комунального господарства – 6 послуг;
Юридичний відділ -1послуга;
Служба у справах дітей – 3 послуги;
Відділ з питань молодіжної політики та організації оздоровлення дітей –  6 послуг;
Відділ архітектури, будівництва та земельних відносин – 22 послуги;
Первомайський районний сектор  державної міграційної служби – 7 послуг;
Зміївське міжрайонне Управління Держсанепідслужби – 1 послуга;
Первомайський районний відділ державної служби з надзвичайних ситуацій – 1 послуга.
У другому півріччі 2014 року для отримання адміністративних послуг до Центру  звернулося  979 громадян, що на 819 звернень більше ніж у першому півріччі. Така динаміка пояснюється тим, що через Центр адміністративних послуг почали надаватися нові послуги.
Адміністратори  Центру постійно здійснюють  контроль за дотриманням термінів надання послуг. За звітний період порушень термінів не було.
На офіційному веб-сайті міста та інформаційному стенді Центру  розміщено зразки документів та інформація в обсязі, достатньому для отримання послуг.
Центром надається інформація для внесення до Єдиного державного порталу  адміністративних послуг.
Діяльність єдиного дозвільного центру в другому півріччі 2014 році була спрямована на дотримання вимог Закону України  «Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності», а саме:
 - суб'єктам  господарювання  надавалась вичерпна  інформація  щодо вимог та порядку одержання документів дозвільного характеру, консультування, надання допомоги у вирішенні питань.
- 193 суб’єкти господарювання отримали вичерпну інформацію;
 - оформлено 35 заяв суб'єктів господарювання;
  -  видано  31 документ  дозвільного характеру;
  -  постійно забезпечувалась   взаємодія   місцевих   дозвільних   органів   та суб’єктів господарювання, документообіг між ними;
   - контроль за   додержанням   посадовими    особами    місцевих дозвільних   органів   строків   розгляду  документів.
Центром формується та ведеться   електронний реєстр   документів    дозвільного характеру через програму АІС РДДХ.
Щоквартально проводиться моніторинг наданих адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, результати якого направляються до Департаменту підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації.
Поставлені перед відділом завдання виконуються без порушення термінів.

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Контакти

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,
м.Первомайський, Харківська обл.,
Україна, 64102

 

 

За повного або часткового використання матеріалів посилання на сайт (для Інтернет-видань гіперпосилання) обов'язкове

 

Ми живемо в Україні!

БЮДЖЕТ УЧАСТІ

Відвідувачі

243441
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
164
307
4095
237568
6737
5442
243441

Ваш IP: 3.80.32.33
Server Time: 2019-01-17 13:45:18
Счетчик joomla