Шановні користувачі адміністративних послуг!

Повідомляємо про набрання чинності нових нормативно-правових актів, що зачіпають права та інтереси громадян, юридичних осіб, та фізичних осіб-підприємців
05.04.2015  набрав чинності  Закон України №191-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)
     Головною метою цього закону є дерегуляція господарської діяльності, приведення законодавства в окремих сферах у відповідність з правовим полем ЄС, що дає можливість Україні підвищити позицію в рейтингу Doing Business.
Згідно з його положеннями, спрощується процедура відкриття і ведення господарської діяльності, скорочуються дозвільні і погоджувальні процедури, зменшується вплив державних органів на діяльність суб'єктів господарювання, підвищується рівень захисту прав інвесторів.
     Одночасно з набранням чинності Закону України №191-VIII «Про спрощення Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» введено в дію розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 №289-р «Деякі питання забезпечення функціонування системи електронного сервісу у сфері державної реєстрації юридичних та фізичних осіб –підприємців».
     Для забезпечення запровадження системи електронного сервісу у сфері держреєстрації суб’єктів господарювання та спрощення механізму надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців (далі — ЄДР) уряд, зокрема, розпорядився:
  - підтримати пропозицію Мін’юсту щодо одночасного використання відповідно до законодавства витягів, довідок та виписок з ЄДР в електронній та паперовій формах із наданням їм однакової юридичної сили;
  - звернути увагу керівників держорганів, органів місцевого самоврядування як надавачів адміністративних послуг на недопустимість витребування від суб’єкта звернення відомостей з ЄДР. А саме: даних, що і так перебувають у володінні суб’єкта надання адміністративних послуг. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/289-2015-р
     Також, 07 квітня 2015 року  набрав чинності новий Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, затверджений наказом Міністерства юстиції України від 31.03.2015 №466/5. http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0349-15/print1389945445897653
    Відповідні нормативно-правові акти покликані зменшити функції та оптимізувати процедури адміністративного регулювання господарської діяльності, а також  сприятимуть створенню більш вигідних умов для ведення бізнесу в нашому регіоні та підвищать рівень захисту суб’єктів господарювання.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,