Підвищення мотивації до трудової діяльності

З метою формування адекватного ставлення безробітних до підходящої роботи, їх активізації та допомоги опанувати окремі навички пошуку роботи, якими вони не володіють, в Первомайському МРЦЗ 10.05.2018 року проведено тренінг-семінар «Підвищення мотивації до трудової діяльності» спільно з Центром управління кар’єрою.

Детальніше...

проведено тренінг ««Адаптація», «ідентифікація», «удосконалення» в професіоналізації населення

З метою активізації безробітних та допомоги опанувати окремі навички пошуку роботи, якими вони не володіють, самопізнання та презентації в Первомайському МРЦЗ 20.04.2018 року проведено тренінг ««Адаптація», «ідентифікація», «удосконалення» в професіоналізації населення» із залученням Центру управління кар’єрою.

Детальніше...

Соціальний проект «Рука допомоги» - новітній механізм боротьби із бідністю

Щороку близько мільйона українців отримують державну допомогу як малозабезпечені. При цьому в третині таких сімей є хоча б один дорослий працездатного віку, який не працює, а для деяких сімей державна допомога — це єдине джерело доходів. І чим довше триває період безробіття, тим важче знайти роботу та реалізувати себе. В таких умовах легко втратити мотивацію до роботи та надію на краще життя, і соціальна підтримка держави це не виправляє.

Детальніше...

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Первомайський міськрайонний центр зайнятості пропонує пройти професійне навчання на базі Харківського центру професійно – технічної освіти державної служби зайнятості та отримати актуальну на сучасному ринку праці професію.
У травні 2018року розпочинається навчання за професіями:

Детальніше...

тренінг ««Адаптація», «ідентифікація», «удосконалення» в професіоналізації населення»

В Первомайському МРЦЗ 12 квітня 2018 року проведено тренінг ««Адаптація», «ідентифікація», «удосконалення» в професіоналізації населення» із залученням Центру управління кар’єрою.
Тренінг організовано для соціально вразливих верств населення, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці. Даний захід спрямовано на активізацію власних зусиль для пошуку альтернативних шляхів працевлаштування, реалізації трудового потенціалу даної категорії осіб шляхом організації власної справи, отримання нової професії.

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Контакти

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,
м.Первомайський, Харківська обл.,
Україна, 64102

 

 

За повного або часткового використання матеріалів посилання на сайт (для Інтернет-видань гіперпосилання) обов'язкове

 

Ми живемо в Україні!

Відвідувачі

191692
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
7
108
7
190139
8258
6495
191692

Ваш IP: 54.81.105.205
Server Time: 2018-06-25 05:04:02
Счетчик joomla