Живи та працюй в Україні: роботодавці запропонували 1 мільйон вакансій

За 10 місяців 2017 року до Державної служби зайнятості України звернулось майже 170 тисяч роботодавців, які заявили 1 мільйон вакансій. До служби зайнятості Харківської області звернулись 15 тисяч роботодавців. Це на 38% більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Підприємства, установи та організації Харківщини запропонували шукачам роботи 78 тисяч вакантних робочих місць. Більшість вакансій за робітничими професіями – до 55%.

Постійним попитом у роботодавців користувались токарі, фрезерувальники, шліфувальники, оператори верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням, слюсарі з механоскладальних робіт, слюсарі-ремонтники, слюсарі-сантехніки, трактористи, трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, робітники фермерського господарства, електрогазозварники, муляри, бетонярі, штукатури, столяри, електромонтери, водії автотранспортних засобів, водії тролейбусу, трамвая, слюсарі з ремонту автомобілів, кухарі, кондитери, пекарі тощо.
Потреба у професіоналах, фахівцях та службовцях склала 24 тис. робітників (або 31%). Інші заявки стосувались набору кадрів без певних кваліфікаційних вимог. Станом на 1 листопада навантаження на 1 вільне робоче місце - 5 осіб (на початку року було 8 осіб).
Затребувались менеджери, вчителі, викладачі, вихователі, фармацевти, провізори, інженери, економісти, бухгалтери, медсестри, торгівельні представники, юристи, агрономи тощо.
Для попередження трудової міграції та забезпечення кадрової потреби об'єднаних територіальних громад і роботодавців в Україні стартував соціальний проект під лозунгом «Живи та працюй в Україні». Державна служба зайнятості за підтримки органів місцевої влади проведе інформаційні активності, спрямовані на якнайшвидший пошук роботи для безробітних та підбір вакансій для роботодавців. Зокрема, в рамках проекту, будуть організовані масштабні ярмарки вакансій на найбільших підприємствах держави.
За січень-жовтень 2017 року кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби занятості Харківщини, зросла на 4 тис. або 8% та становила 57 тисяч. При цьому, 36% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Крім того, 23 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 14 тис. безробітних проходили професійне навчання, з них 4,4 тисяч навчалися у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 листопада 2017 року, у порівнянні з відповідною датою 2016 року, скоротилася на 4% (на 0,7 тис.) та склала 18 тисяч.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»