Рішення "Про встановлення тарифів на послугу з обслуговування внутрішньобудинкових систем опалення житлових будинків комунальної форми власності"

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

24 грудня 2014                                 Первомайський                                         №287

Про встановлення тарифів на послугу з обслуговування
внутрішньобудинкових систем опалення
житлових будинків комунальної форми власності

З метою реалізації державної політики в житлово-комунальному господарстві, забезпечення стабільного функціонування та розвитку сфери комунальних послуг, розглянувши клопотання Первомайського комунального підприємства “Тепломережі”, керуючись ч.1 ст.7,14,31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, ст..4,8 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”, керуючись пп.2 п «а» ч. 1 ст.28, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Первомайської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити тариф на послугу з обслуговування внутрішньобудинкових систем опалення житлових будинків комунальної форми власності для населення:

- які проживають в дев’ятиповерхових будинках - 0,35грн./кв.м  з ПДВ
- які проживають в п’ятиповерхових будинках - 0,59 грн./кв.м  з ПДВ
- які проживають в двохповерхових будинках - 1,26 грн./кв.м   з ПДВ
- які проживають в одноповерхових будинках  - 1,39 грн./кв.м  з ПДВ
2. Затвердити перелік робіт з обслуговування внутрішньобудинкових систем опалення житлових будинків комунальної форми власності для ПКП “Тепломережі” згідно з Додатком 1.
3.  ПКП “Тепломережі” забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації.
4. Рішення набуває чинності з 01.01.2015 р.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови М.В. Потапова.

Міський голова                                                           С.Л. Теплицький

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)