Порядок оздоровлення громадян постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС у 2018 р.

Для отримання путівки в наступному році необхідно до 15 жовтня поточного року податитакі документи:
- заяву про взяття на облік для отримання путівки за формою, затвердженою Мінсоцполітики;
- довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;

- копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1 (із вкладкою);
- копію паспорта.
  У разі подання заяви за місцем проживання, відмінним від зареєстрованого, громадянин (крім осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території України чи районів проведення антитерористичної операції) додатково подає видану органом соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання довідку про те, що громадянин, віднесений до категорії 1, не перебуває на обліку для забезпечення путівкою;
  Постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 № 854 затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних кошів, виплати грошової компенсації громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, який передбачає новий механізм надання послуг із санаторно-курортного лікування та повністю замінює раніше діючий порядок.
 В 2018 р. оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, здійснюватиметься шляхом надання державою щорічної грошової допомоги для компенсації вартості санаторно-курортної путівки, шляхом безготівкового перерахування коштів санаторному закладу.
Розмір грошової допомоги для компенсації вартості санаторно-курортної путівки складає для осіб, віднесених до 1 категорії – 6 822 грн., для дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою – 13 545 грн.
  За бажанням у разі недостатності суми грошової допомоги для компенсації вартості путівки у вибраному закладі, громадянами за рахунок власних коштів може бути здійснена доплата за надання додаткових послуг. Перелік базових послуг, які мають надаватися відповідно до медичних рекомендацій та входять до вартості путівки, затверджується Мінсоцполітики.
  Забезпечення громадян, віднесених до категорії 1, та дітей з інвалідністю послугами на санаторно-курортне лікування проводиться в межах виділених коштів пропорційно кількості таких громадян, які перебувають на обліку для отримання такого лікування.
  Громадяни, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, які мають право на санаторно-курортне лікування за кількома законами, обирають право перебувати на обліку за одним із них.
  До управління соціального захисту населення за місцем проживання з заявами на санаторно-курортне лікування у 2018 році звернулося 19 осіб 1 категорії.
  Запроваджений порядок - складний механізм, однак він суттєво підвищує адресність надання послуг з санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, передбачає вільний вибір пільговиком санаторно-курортного закладу, з урахуванням індивідуальних потреб, а також, буде сприяти прозорості ринку послуг з санаторно-курортного лікування і максимальному підвищенню ефективності використання бюджетних коштів.
  Направлення постраждалих громадян до санаторного закладу здійснюватиметься на підставі укладеного тристороннього договору між управлінням соціального захисту населення, санаторно-курортним закладом та особою постраждалою від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, яка направляється на оздоровлення.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)