Семінар з охорони праці у Первомайському відділенні Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській обл.

06 грудня 2017 року у приміщенні Первомайському відділенні Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області відбувся семінар на тему «Безпека праці – головний пріоритет» за участю керівників Первомайської РДА, начальника відділу профілактики виробничого травматизму управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області та спеціалістів з охорони праці підприємств та організацій Первомайського району.

Детальніше...

Безпечна праця офісних працівників

Людина не може працювати продуктивно і якісно, якщо не почувається на роботі комфортно та безпечно. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці. Це гарантує нам Конституція України (ч. 4 ст. 43). Всім відомо, що робота кожного офісного працівника невід’ємно пов’язана з комп’ютером.

Детальніше...

Система управління охороною праці для малого бізнесу

Питання охорони праці на підприємствах малого бізнесу – це одно із важливих питань. Найчастіше як роботодавцями, так і працівниками весь процес інструктажу з питань охорони праці , підписання тощо розцінюється не більше як паперова тяганина, що забирає час і відволікає від основного обов'язку. Але, якщо виникає проблема, людина по недосвідченості може ще більше погіршити ситуацію.

Детальніше...

Семінар з охорони праці у Первомайському відділенні Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області

21 вересня 2017 року у Первомайському відділенні Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області пройшов з питань охорони . Захід зібрав 20 спеціалістів з охорони праці підприємств та установ м.Первомайського та Первомайського району Харківської області. На семінарі були розглянуті сучасні проблеми з охорони праці , «найдорожчі помилки спеціалістів» та нові принципи державного нагляду за охороною праці.

Детальніше...

Уникнення виробничого травматизму під час опалювального сезону

Забезпечення належного стану охорони праці та пожежної безпеки підприємства стає особливо актуальним в зимовий період. Холодна погода вносить свої корективи в експлуатацію опалювальних приладів, створює додаткову небезпеку виникнення нещасних випадків.

Детальніше...

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Контакти

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,
м.Первомайський, Харківська обл.,
Україна, 64102

 

 

За повного або часткового використання матеріалів посилання на сайт (для Інтернет-видань гіперпосилання) обов'язкове

 

Ми живемо в Україні!

м.Первомайський 

Відвідувачі

156597
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
182
159
182
154405
5524
5731
156597

Ваш IP: 54.226.253.34
Server Time: 2018-02-19 17:35:01
Счетчик joomla