СИЛА ДУХУ

В цьому році вже вп`яте проходить Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці “Сила духу” з різних видів спорту, Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці - це відкритий спортивний захід, що проводиться щорічно з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів внаслідок трудового каліцтва, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Детальніше...

ПЛАН ЗАХОДІВ з підготовки та проведення у 2017 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»

Детальніше...

Звернення організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

переглянути

Дотримання вимог з охорони праці під час роботи з пестицидами

 Серед профілактичних заходів важливе значення має недопущення до роботи з пестицидами осіб, які мають протипоказання за станом здоров'я. Це забезпечується проведенням попередніх медичних оглядів осіб, які мають працювати з пестицидами, незалежно від того, постійна ця робота чи тимчасова, сезонна. Так, категорично забороняється допускати до роботи з пестицидами вагітних, жінок-годувальниць, підлітків до 18 років, чоловіків понад 55 і жінок віком понад 50 років, а також осіб, які мають різні хронічці недуги.

Детальніше...

Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування

Законом України « Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування » № 1105 ХІV від 23.09.1999 р. відповідно до ст.42 п.5 за наявності медичних показань для одержання автомобіля і наявності або відсутності протипоказань до керування ним Фонд забезпечує потерпілого автомобілем безоплатно чи на пільгових умовах, організовує та оплачує навчання водінню автомобіля , а також виплачує компенсацію на бензин , ремонт і технічне обслуговування автомобілів або на транспортне обслуговування .

Детальніше...

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Контакти

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,
м.Первомайський, Харківська обл.,
Україна, 64102

 

 

За повного або часткового використання матеріалів посилання на сайт (для Інтернет-видань гіперпосилання) обов'язкове

 

Ми живемо в Україні!

м.Первомайський 

Відвідувачі

110546
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
96
181
877
108823
2422
8012
110546

Ваш IP: 54.167.231.97
Server Time: 2017-08-18 15:37:03
Счетчик joomla