Безпечна праця офісних працівників

Людина не може працювати продуктивно і якісно, якщо не почувається на роботі комфортно та безпечно. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці. Це гарантує нам Конституція України (ч. 4 ст. 43). Всім відомо, що робота кожного офісного працівника невід’ємно пов’язана з комп’ютером.

Детальніше...

Система управління охороною праці для малого бізнесу

Питання охорони праці на підприємствах малого бізнесу – це одно із важливих питань. Найчастіше як роботодавцями, так і працівниками весь процес інструктажу з питань охорони праці , підписання тощо розцінюється не більше як паперова тяганина, що забирає час і відволікає від основного обов'язку. Але, якщо виникає проблема, людина по недосвідченості може ще більше погіршити ситуацію.

Детальніше...

Семінар з охорони праці у Первомайському відділенні Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області

21 вересня 2017 року у Первомайському відділенні Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області пройшов з питань охорони . Захід зібрав 20 спеціалістів з охорони праці підприємств та установ м.Первомайського та Первомайського району Харківської області. На семінарі були розглянуті сучасні проблеми з охорони праці , «найдорожчі помилки спеціалістів» та нові принципи державного нагляду за охороною праці.

Детальніше...

Уникнення виробничого травматизму під час опалювального сезону

Забезпечення належного стану охорони праці та пожежної безпеки підприємства стає особливо актуальним в зимовий період. Холодна погода вносить свої корективи в експлуатацію опалювальних приладів, створює додаткову небезпеку виникнення нещасних випадків.

Детальніше...

СИЛА ДУХУ

В цьому році вже вп`яте проходить Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці “Сила духу” з різних видів спорту, Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці - це відкритий спортивний захід, що проводиться щорічно з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів внаслідок трудового каліцтва, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Детальніше...

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Контакти

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,
м.Первомайський, Харківська обл.,
Україна, 64102

 

 

За повного або часткового використання матеріалів посилання на сайт (для Інтернет-видань гіперпосилання) обов'язкове

 

Ми живемо в Україні!

м.Первомайський 

Відвідувачі

142480
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
15
210
1047
140359
2589
14926
142480

Ваш IP: 54.226.172.30
Server Time: 2017-12-14 06:13:26
Счетчик joomla