Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Семінар з охорони праці у Первомайському відділенні Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області

21 вересня 2017 року у Первомайському відділенні Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області пройшов з питань охорони . Захід зібрав 20 спеціалістів з охорони праці підприємств та установ м.Первомайського та Первомайського району Харківської області. На семінарі були розглянуті сучасні проблеми з охорони праці , «найдорожчі помилки спеціалістів» та нові принципи державного нагляду за охороною праці.

Страховий експерт відділення Глушкова І.В. розповіла про стан виробничого травматизму та професійних захворювань в Харківській області за 6 місяців 2017 року. Заступник начальника Управління праці та соціального захисту населення Первомайської РДА Слободенюк І.В. провела аналіз витрат на заходи з охорони праці по підприємствам Первомайського району.
Під час семінару виникало багато питань у присутніх, на які вони отримували відповіді від спеціалістів. За підсумками семінару було прийняте рішення провести у листопаді 2017 року семінар із залученням спеціалістів з гігієни праці Харківського територіального управління праці.
Семінари на сьогоднішній день дуже дієвий захід з профілактики виробничого травматизму та обміну позитивним досвідом впровадження системи управління охороною праці.

Страховий експерт з охорони праці                                                     І.В. Глушкова

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)