Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Соціальне страхування в дії

Соціальне страхування в дії

В Харківській області функціонує Фонд соціального страхування України (далі – Фонд), який був створений у зв’язку з реорганізацією двох фондів: Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності і Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

На території Зміївського, Первомайського та Нововодолазького районів обслуговування застрахованих осіб та потерпілих на виробництві здійснює Зміївське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області.
На обліку у відділенні перебуває 7821 страхувальників . Застрахованими є всі особи, які офіційно працюють та за яких сплачується єдиний соціальний внесок.
Відділенням з січня 2018 року було опрацьовано 705 заяв-розрахунків від страхувальників та надано фінансування на оплату допомоги у розмірі5778,15 тис. грн.., в тому числі: 4768,95тис. грн. – допомога по тимчасовій непрацездатності, 955,89тис. грн. – по вагітності та пологах, 53,3 тис. грн. – виплати на поховання.
Виплати по лікарняним проводяться за рахунок Фонду своєчасно та в повному обсязі.
Постійно ведеться моніторинг рівня захворюваності серед працівників, здійснюються заходи щодо його зниження. Одним із дієвих заходів зниження рівня захворюваності є лікування застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів. З січня 2018 року у санаторно-курортних закладах оздоровлено 81 особа на суму 914,86тис.грн., які проживають на території Зміївського, Первомайського та Нововодолазького районів.
Ще одним напрямом діяльності відділення є здійснення страхових виплат потерпілим на виробництві та забезпечення їх медико-соціальною допомогою.
З першого березня 2018 року Зміївським відділенням здійснено перерахунок страхових виплат. Перерахунок проведено 486 потерпілим та їх родинам, коефіцієнт перерахунку щомісячних виплат встановлено на рівні 1,2. Збільшений розмір страхових виплат потерпілі на виробництві (члени їх сімей) отримають в квітні.
Загалом потерпілим на виробництві за 1 квартал 2018 року надано:
- щомісячних страхових виплат в сумі 3133,27 тис. грн., в тому числі 165 внутрішньо переміщеним особам із зони АТО на суму 1565,87 тис. грн.;
- одноразової допомоги потерпілим в разі стійкої втрати професійної працездатності на суму 46,34 тис. грн.;
- щомісячних страхових виплат в разі втрати годувальника –125,2 тис. грн;
- витрати на медичну та соціальну допомогу (лікування потерпілих у лікувальних закладах, придбання ліків, спеціальний медичний, постійний сторонній догляд, побутове обслуговування, санаторно-курортне лікування, забезпечення протезно-ортопедичними виробами, витрати на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів) 37 потерпілим на загальну суму 143,07 тис. гривень.
Страховим експертом з охорони праці відділення постійно надається методична і практична допомога роботодавцям у вирішенні питань функціонування системи управління охороною праці, діяльності служби охорони праці, проведенні інших профілактичних заходів.
Працівники відділення беруть участь у засіданнях комісій райдержадміністрацій з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, засіданні комісій із розгляду питань, пов’язаних із наданням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Начальник Зміївського відділення Л.М.Погорєлова

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)