Міський голова Микола Бакшеєв: «Зроблено багато, на майбутнє плануємо ще більше і якісніше!»

Сьогодні відбулось чергове засідання Первомайської міської ради Харківської області. Все було, як завжди відповідно до плану і вимог законодавства України. Але була в ній відмінність від інших – 78 сесія стала останнім плановим засіданням Первомайської міської ради Харківської області 7 скликання. Останнім й підсумковим засіданням всієї каденції.

Міський голова Микола Бакшеєв вийшов зі щорічної відпустки та особисто вів засідання чергової сесії Первомайської міської ради Харківської області.

Микола Бакшеєв: «Скоріш за все, депутати 7 скликання ще зустрінуться на позачерговому засіданні міської ради до виборів депутатів місцевих рівнів для вирішення невідкладних фінансових питань. Але сьогоднішнє засідання є останнім плановим і вирішальним для всієї міської ради. За каденцію, що минає зроблено багато, на майбутнє плануємо  більше і якісніше! ». Та запропонував провести його у святковому настрої і у дружній атмосфері, не розділяючись на партії чи кольори. Так воно і відбулось. Депутати 7 скликання задавали питання міському голові та відповідачам, аргументували свою думку та віддавали свої голоси за ті проєкти рішень, що мали на меті підтримати. Загалом, розглянули 28 актуальних питань різних напрямків роботи.

Наприкінці  взяли слово депутати Олександр Пирожок та Ніна Павленко.

Олександр Іванович запропонував розглянути питання  про можливість надання допомоги з орання городів під час осінньо-весняних  робіт одиноким городникам, що є мешканцями міста. Микола Миколайович запропонував вирішити питання щодо можливості і механізмів такої допомоги у  майбутньому.

Ніна Петрівна з трибуни подякувала всім колегам за роботу під час всієї каденції та побажала всім нехай щастить у майбутньому!

Наостанок секретар міської ради Сергій Чемшит подякував колегам за співпрацю та побажав зустрітися у майбутній каденції. Також депутати отримали невеличкі пам’ятні подарунки від  секретаріату міської ради – набір листівок історії появи нашого міста Первомайський «Лихачово – сторінки історії».

Щиро дякуємо депутатам 7 скликання Первомайської міської ради за результативну каденцію, плідну співпрацю і відмінне виконання своїх депутатських обов’язків!

Альбом: Міський голова Микола Бакшеєв: «Зроблено багато, на майбутнє плануємо  ще більше і якісніше!»
Дата публікації: 16:47 24.09.2020
Нові та оновлені сторінки
Соціальні нормативи для нарахування пільг на оплату житлово-комунальних послуг   20.04.2021
Оголошення аукціону на продовження договору оренди нежитлового приміщення площею 14,0 кв.м. за адрес   15.04.2021