Вітання міського голови Миколи Бакшеєва до Всеукраїнського дня бібліотек
Вітання міського голови Миколи Бакшеєва до Всеукраїнського дня бібліотек

Вітання міського голови Миколи Бакшеєва до Всеукраїнського дня бібліотек

Всеукраїнський день бібліотек відзначається 30 вересня з 1998 року. Свято підтримує ініціативу бібліотечної громадськості та враховує великий внесок бібліотек України у розвиток освіти, науки та культури.

Дорогі бібліотекарі та просто поціновувачі літератури!

Вітаю вас з Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотека — це зосередження мудрості віків і сховище знань людства, а бібліотекар – хранитель книжкового храму. Ви бережете знання, накопичені століттями.
Величезна вдячність вам за самовіддану працю!

Бажаю, щоб в століття швидкого потоку інформації для кожної людини залишався час для класичного приємного проведення часу з книжкою в руках. Бо книга — найкращий співрозмовник, порадник і друг.

 Щастя, миру, добра і усмішок вам. Нехай робота завжди приносить вам натхнення, а у ваших родинах завжди буде любов, тепло та достаток!
З повагою, міський голова Микола Бакшеєв

Переглядів: 505
Дата публікації: 07:58 30.09.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>