Фестиваль для молоді, яка не тільки знає, як стати здоровими, а й може навчати цього інших
Фестиваль для молоді, яка не тільки знає, як стати здоровими, а й може навчати цього інших

Фестиваль для молоді, яка не тільки знає, як стати здоровими, а й може навчати цього інших

З метою активізації молодіжного руху за здоровий спосіб життя 20 лютого 2020 року в Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

У конкурсі взяли участь команди всіх закладів освіти міста. Програмою фестивалю було передбачено проведення конкурсу-вікторини та літературно-музично-спортивних міні-композицій.
Тематика виступів команд була спрямована на роз’яснення серед підлітків та молоді переваги здорового способу життя, а також на формування безпечної поведінки та дбайливого ставлення до власного здоров’я.
Конкурсанти по-різному це пропагували. За допомогою гумористичних сценок, пісні і танцю вони активно закликали до занять спортом, здорової їжі, виступали проти шкідливих звичок, булінгу та інтернет-залежності, говорили про важливість елементарних знань з гігієни, попередження важких захворювань.
У номінації літературно-музично-спортивних міні-композицій учні показали свої інтелектуальні, вокальні, акторські та хореографічні здібності.
Дуже артистичними були конкурсанти з команди школи №1 «Здоров’яшки», які разом з учасниками школи №4 «Happy children» ще й добре відповідали на питання вікторини.
Композиції оцінювало журі, яке і визначило наступних переможців:
1 місце здобула команда ліцею №7 «Енергія серця»;
2 місце поділили відразу дві команди ліцеїв №5 «Поліція охорони здоров’я» та №6 «Молодь України»;
3 місце також завоювали дві команди - ліцей №2 «Маніфест» та ліцей №3 «Успіх» «Планета без дорослих».
Бажаємо команді «Енергія сонця», які повністю виправдовують свою назву, успіхів та перемоги на обласній сцені!

 
 
Альбом: Фестиваль для молоді, яка не тільки знає, як стати здоровими, а й може навчати цього інших
Переглядів: 289
Дата публікації: 20:14 20.02.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>