Український Первомайський та білоруський Новогрудок за крок до побратимства

Протягом 20-21 лютого 2020 року делегація м.Первомайський відвідала білоруське місто Новогрудок. Міський голова Микола Бакшеєв, секретар міської ради Сергій Чемшит, заступник міського голови Володимир Сторожев та директор КП «Жилсервіс» Владислав Ключка провели низку зустрічей в сусідній країні.

Метою візиту стало налагодження співробітництва на рівні муніципалітетів, а також обмін досвідом щодо енергоефективності в муніципальних рішеннях. Наші міста є членами однакових проєктів ЄС: «Мери за економічне зростання», «Угода мерів», партнерами німецького енергетичного агентства «DENA».
На зустрічі з головою виконавчого комітету Сергієм Федченко визначились щодо підписання угоди про партнерство наших міст (побратимство). Угоду домовились підписати під час форуму Україна-Білорусь, який відбудеться в Гродно (Білорусь) у червні 2020 року.
Наша делегація мала змогу взяти участь в урочистостях з нагоди підведення підсумків роботи Новогрудського району за минулий рік, на яких були також представлені творчі колективи.
За результатами відвідування було окреслено ще одну можливу галузь співробітництва – культурну.

Альбом: Український Первомайський та білоруський Новогрудок за крок до побратимства
Дата публікації: 08:33 25.02.2020

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю