Як у Латвії реалізують проєкти у сфері енергоефективності?
Як у Латвії реалізують проєкти у сфері енергоефективності?

Як у Латвії реалізують проєкти у сфері енергоефективності?

17 – 21 лютого 2020 р.перший заступник міського голови Антон Орєхов,взяв участь у навчально-інформаційному візиті до Латвії

Захід проходив у рамках реалізації проєкту «Енергоефективність у громадах II», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
Навчальна поїздка до Латвії розпочалась із зустрічі з представниками Ризького енергетичного агенства та агенства охорони здоров’я Латвійської республіки. В ході спілкування з’ясувалось, що ми з латвійцями йдемо майже одинаковим шляхом.
Для довідки: Ризьке муніципальне агентство «Ризьке енергетичне агентство» (REA), засноване Ризькою міською радою, є першим місцевим енергетичним агентством Латвії. REA - це незалежна некомерційна муніципальна установа, заснована в 2007 році з метою планування, управління, моніторингу та координації стійкого постачання і споживання енергії, просування енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії в Ризі.
Учасники познайомились з досвідом успішної термореновації основної будівлі Ризького центру психіaтрії та наркології, відвідали будівлю нового корпусу Університетської клініки ім. Паулса Страдіниша, Юрмальську лікарню і Ризький пологовий будинок, що є головним перинатальним центром Латвії.
Ризький пологовий будинок (РПБ) є найбільшим у країні та найсучаснішим центром надання медичної допомоги під час вагітності та пологів. Підприємство заробляє кошти як від надання пакетів послуг, що фінансуються державною службою здоров'я, так і від платних послуг. Це дає можливість реінвестувати кошти в закупівлю нового обладнання та проведення реновації будівель.
Побували гості і в Ризький 1-й лікарні, що є найстарішим лікарняним закладом Латвії. Вона вже двісті років
лишається найбільш пріоритетним закладом медичної допомоги мешканцям Риги. Лише за останні 5 років у проєкт модернізації лікарні було вкладено більше 30 млн. євро. Проєктні заходи передбачають поєднання реконструкції історичних будівель, у яких розташована сьогоднішня лікарня, з останніми концепціями експлуатації лікувальних закладів. Сьогодні лікарня надає широкий спектр амбулаторних послуг та послуг планових медичних втручань (в т. ч. в умовах цілодобового стаціонару) з використанням найсучаснішого медичного обладнання, найновіших методів та технологій лікування.
Латвія має значний практичний досвід впровадження енергоефективних рішень та політик і готова ділитись цим досвідом з нами.

 
 
Альбом: Як у Латвії реалізують проєкти у сфері енергоефективності?
Переглядів: 498
Дата публікації: 08:38 25.02.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>