Як у Латвії реалізують проєкти у сфері енергоефективності?

17 – 21 лютого 2020 р.перший заступник міського голови Антон Орєхов,взяв участь у навчально-інформаційному візиті до Латвії

Захід проходив у рамках реалізації проєкту «Енергоефективність у громадах II», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
Навчальна поїздка до Латвії розпочалась із зустрічі з представниками Ризького енергетичного агенства та агенства охорони здоров’я Латвійської республіки. В ході спілкування з’ясувалось, що ми з латвійцями йдемо майже одинаковим шляхом.
Для довідки: Ризьке муніципальне агентство «Ризьке енергетичне агентство» (REA), засноване Ризькою міською радою, є першим місцевим енергетичним агентством Латвії. REA - це незалежна некомерційна муніципальна установа, заснована в 2007 році з метою планування, управління, моніторингу та координації стійкого постачання і споживання енергії, просування енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії в Ризі.
Учасники познайомились з досвідом успішної термореновації основної будівлі Ризького центру психіaтрії та наркології, відвідали будівлю нового корпусу Університетської клініки ім. Паулса Страдіниша, Юрмальську лікарню і Ризький пологовий будинок, що є головним перинатальним центром Латвії.
Ризький пологовий будинок (РПБ) є найбільшим у країні та найсучаснішим центром надання медичної допомоги під час вагітності та пологів. Підприємство заробляє кошти як від надання пакетів послуг, що фінансуються державною службою здоров'я, так і від платних послуг. Це дає можливість реінвестувати кошти в закупівлю нового обладнання та проведення реновації будівель.
Побували гості і в Ризький 1-й лікарні, що є найстарішим лікарняним закладом Латвії. Вона вже двісті років
лишається найбільш пріоритетним закладом медичної допомоги мешканцям Риги. Лише за останні 5 років у проєкт модернізації лікарні було вкладено більше 30 млн. євро. Проєктні заходи передбачають поєднання реконструкції історичних будівель, у яких розташована сьогоднішня лікарня, з останніми концепціями експлуатації лікувальних закладів. Сьогодні лікарня надає широкий спектр амбулаторних послуг та послуг планових медичних втручань (в т. ч. в умовах цілодобового стаціонару) з використанням найсучаснішого медичного обладнання, найновіших методів та технологій лікування.
Латвія має значний практичний досвід впровадження енергоефективних рішень та політик і готова ділитись цим досвідом з нами.

Альбом: Як у Латвії реалізують проєкти у сфері енергоефективності?
Дата публікації: 08:38 25.02.2020

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика