ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ М.ПЕРВОМАЙСЬКИЙ!

З 20го жовтня по 6 листопада ви зможете взяти участь у голосуванні за найцікавіші проєкти, подані на Бюджет Участі, які, у разі перемоги, будуть реалізовані у 2021 році.

Проголосувати можна в ЦНАПі (при собі мати паспорт або ID-картку)

за адресою: проспект 40 років Перемоги, 1 (Первомайська міська рада)

або за допомогою оnlinе-голосування за посиланням:

Електронний сервіс Громадський бюджет (Бюджет Участі) – це можливість  для кожного мешканця ініціювати власні та голосувати за інші важливі проєкти, кошти на які виділяють з місцевого бюджету.

Для громадян платформа є ефективним способом подати ідею та своїм голосом особисто вирішити, на що саме спрямувати кошти місцевого бюджету.

ПРОЄКТИ, ЗА ЯКІ МОЖНА ПРОГОЛОСУВАТИ:

1. Благоустрій дитячого майданчику на вулиці Кільцева  (АВТОР :Богуславська Софія Афанасіївна)

2. Сучасне освітлення саду-парку ,встановлення вуличних ліхтарів на сонячних батареях. (АВТОР  Федотова Олена Яківна)

3. Майданчик для гри в вуличний футбол Панна (Panna) (АВТОР Шаповалов Олексій Олександрович)

4. Благоустрій і озеленення парку-саду навпроти Палацу Культури «Хімік». (АВТОР Федотова Олена Яківна)

5. Переносний танцювальний майданчик. (АВТОР Шаповалов Олексій Олександрович)

6. Ліцей №5 “FLASH”- інтенсивна розробка медіапроєктів. (АВТОР Якубів Вікторія Іліяївна)

7. Фігури для скейт парку. (АВТОР Абалмасов Данило Олексійович)

8.Працюємо разом на благо успіх. (АВТОР Шевченко Катерина Павлівна)

9.Створення спортивного майданчику для воркауту. (АВТОР Снопик Юрій Юрійович)

10. Мобільна картинна галерея. (АВТОР Козир Анастасія Сергіївна)

11.Модернізація освітнього простору та зони відпочинку на подвірї ліцею №6 (АВТОР Блохіна Олена Леонідівна)