Продовжуємо звітувати про те, що зроблено у місті під керівництвом Миколи Бакшеєва за п'ять років: МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ
Продовжуємо звітувати про те, що зроблено у місті під керівництвом Миколи Бакшеєва за п\

Продовжуємо звітувати про те, що зроблено у місті під керівництвом Миколи Бакшеєва за п'ять років: МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

Микола Бакшеєв: «На початку каденції на посту міського голови у 2015 році в бюджеті міста було 14 000 000 грн. незабезпеченості по захищеним статтям. Тому, мною, як міським головою м. Первомайський, було прийняте рішення письмово звернутися до 28 дипломатичних місій країн ЄС, США та Канади з проханням про допомогу. За роки каденції багато партнерів відповіли взаємністю на наше звернення. Але найпродуктивнішою для нашого міста виявилась співпраця з Німеччиною і безпосередньо з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ та особисто Генеральним консулом Німеччини Вольфгангом МЕССІНГЕРОМ. Ми вдячні їм за розвиток різних напрямків: культури, освіти, медицини, спорту та адміністративних послуг, ін. та націлені на подальшу співпрацю».


Місто є учасником багатьох проєктів державного та міжнародного рівня

  Місто Первомайський співпрацює з проєктом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у сфері протидії корупції.Первомайська міська рада та проєкт міжнародної технічної допомоги «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), підписали меморандум про співпрацю. План дій у рамках Меморандуму спрямований на покращення системи запобігання корупції, підвищення комунікаційної спроможності Первомайської міської ради для подальшого зменшення можливостей корупційних діянь, побудові громадської підтримки, участі в антикорупційних зусиллях та зменшенні толерантності громадян до корупції.


Наше міста є членом проєктів ЄС: «Мери за економічне зростання», «Угода мерів», партнерами німецького енергетичного агентства «DENA».ПІДПИСАНІ МЕМОРАНДУМИ

Микола БАКШЕЄВ: «Для нас дуже важливо, щоб наші міжнародні партнери переконалися, що місто розвивається, відкрито для співробітництва та цікавих інвестиційних проєктів»Ще на початку 2016 року за домовленістю міського голови Миколи Бакшеєва наше місто відвідав з робочим візитом Генеральний консул Німеччини пан Мессінгер. Це був початок довготривалої та плідної співпраці з урядом Німеччини та з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft fьr Internationale Zusammenarbeit) GIZ GmbH.Первомайський відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, діалог про співпрацю з яким згодом перейшов у площину реалізованих проєктів.


Презентували місто Первомайський, його можливості та обговорили можливі перспективи співробітництва в посольстві Королівства Саудівська Аравія.


Обговорювали можливості міста щодо експортно-орієнтованих компаній (агропродовольство) та пожвавлення хімічної промисловості з Надзвичайним Повноважним Послом Королівства Бельгії паном Люком Якобсеном.


На виставці EuroChlor в Берліні презентували ідею видобутку кам’яної солі в родовищі поблизу міста Первомайський та подальшу її переробку.


З  керівниками комунальної сфери  міста взяли участь у робочій зустрічі  «Комунальні завдання для спільних інтересів» в громаді Лібенау.  Метою поїдки було ознайомлення з роботою комунальних служб Федеративної республіки Німеччина.Ми зустрічались з делегацією Південної Кореї та розглядали напрямки для інвестування. Обговорювали пріоритетні проєкти, які відносяться до енергетичного сектора та галузі харчової промисловості.


Налагоджували зв’язки з інвестором із Сінгапуру щодо розвитку проєкту сонячної енергетики.


З метою налагодження співробітництва ми відвідали сусідню Республіку Білорусь місто Новогрудок. Обмінялись досвідом та визначились щодо підписання угоди про партнерство (побратимство) наших міст.


ПРОЄКТИ, ЯКІ МИ РЕАЛІЗУВАЛИ СПІЛЬНО З ІНОЗЕМНИМИ ПАРТНЕРАМИ:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 – 1300,713 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі та заміна дерев’яних вікон на енергозберігаючі в дитячому садочку №5 на суму – 1,3 млн. грн.В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі – 1115,800 тис.грн.Придбано меблі в ЗОШ №2 – 120,000 тис.грн.


Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 – 134,0 тис.грнПридбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг – 221,298 тис.грн.Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання – 563,000 тис.грн.Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру – 634,35 тис.грн.


Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 – 1506,016 тис.грн.Капітальний ремонт ЗОШ №2 – 13 459,963 тис.грн.


Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» – 1513,099 тис.грн.Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки – 1273,151 тис.грн.Придбано для бібліотеки комп’ютерне обладнання та меблі – 161,163 тис грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ – 4608,706 тис.грн.


Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям – 2378,087 тис.грн.Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання – 231,240 тис.грн.Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс” – 76,0 тис. грн.Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.


Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» – 127,520 тис.грн.Проведений курс тренінгів з енергоменеджменту та придбаний кейс на суму – 25,0 тис. грн.Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Первомайської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.


 Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» – 27,902 тис.грн.


 Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 – 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 – 365,924 тис.грн.Облаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами – 217,137 тис.грн.


ЗОШ №5 та №7 отримали нове спортивне спорядження – м’ячі, тенісний стіл, футбольні ворота, гімнастичні мати;Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету – 32,000 тис. грн.


 


Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громадиПридбано меблі для ЦНАП – 1356.00 EUR Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження – 262,078 тис.грн. Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)


Микола БАКШЕЄВ: "Ми маємо нові амбітні проєкти і впевнені, що разом втілимо їх у життя!" 

 

Переглядів: 540
Дата публікації: 14:10 22.10.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>